1. 23 wrz

  Mutualsi, jak macie na imię? Ja jestem Julia

 2. Jakoś tak cicho w Polsce o działaniach Donalda Tuska ws. . Jego działania - jak słusznie wskazuje minister Szymański - wzmacniają radykałów na Wyspach i są „całkowicie sprzeczne z interesami UE i Polski”. W co on gra?

 3. Ej, jak mówicie na te buty?

 4. 23 wrz

  CO MAM ZROBIĆ JAK CHŁOPAK CHCE ZE MNĄ IŚĆ DO KINA ( TYM BARDZIEJ NA MAŁĄ STOPĘ GDZIE GRA NIALL ). CO MAM MU ODPISAĆ? IŚĆ CZY NIE? OCZYWIŚCIE TO NIE RANDKA

 5. 23 wrz

  Umieram Moja kochana przyjaciółka właśnie powiedziała jak jej puszczałam piosenkę You Suck i przyznała Abigeil że: Tu akurat ma rację Mikel jest najgorszy a zespole.... BITCH ARE YOU BLIND??? Moja reakcja w jej stronę:

 6. Jak to skomentować w kulturalny sposób ? Jedno mi się na usta ciśnie QR*A MAĆ co się w Naszym kraju dzieje?

 7. Konwencja PiS w . Andrzej Gwiazda do działaczki KOD, skandującej : "Ile bierzesz za numer?". Obrzydliwe. To jak pukanie w dno od spodu. Odznaczony Orderem Orła Białego.

 8. Wskoczyłem na chwilkę na prawa stronę. Podpowiedzcie mi proszę jak to nazwać. Czy to efekt niskiego IQ i niemożliwości myślenia czy już jednostka chorobowa i silny debilizm?

 9. Amerykańskie feministki prowadzą akcję, której hasłem jest „Reclaim your cunt”, czyli „Odzyskajcie swoje pizdy”. Akcja polega na zadzieraniu kiecek i ukazywaniu światu tych wątpliwych piękności. Jak jeszcze ośmieszycie naszą płeć ? Odzyskajcie swoje mózgi japrdl 🤦🏼‍♀️

 10. Ale wiecie ile oddziałów w szpitalach zamknie się do końca roku z powodu braku lekarzy? Jak nie wiecie to obserwujcie swoje szpitale. Powiem wam i powtórzę raz jeszcze. Wszyscy jesteśmy w czarnym otworze. ;) Dobrej nocy.