1. Polski ułan przebijający włócznią smoka. Czy można bardziej symbolicznie oddać zwycięstwo polskiego oręża w wojnie z bolszewizmem? A to pomnik 15 Pułku Ułanów Poznańskich wstawionych męstwem w walkach z sowiecką Rosją. Bolszewicy nazywali ich "Czerwonymi Diabłami" od otokow.

 2. To w sumie trochę zaskakujące, że prawa strona hejtuje nielubianego polityka za to, że w święto kościelne poszedł na jarmark u oo. Dominikanów. Chodzenie do kościoła jest już passe?

 3. Help jak się szybko pozbyć siniaka???

 4. BBC pyta czy bycie muzulmaninem w Ameryce jest bezpieczne. Czy nie powinni pytac czy bycie 12-letnią dziewczynką jest bezpieczne w Rotherham, Bradford czy Oxford?

 5. 14 sie

  Niebywała scena na konferencji prasowej w Białym Domu. Dziennikarka pyta rzeczniczkę: "Czy możesz zagwarantować, że nie usłyszymy gdzieś na nagraniu prezydenta mówiącego słowo cz...ch?" Rzeczniczka odpowiada: "Nie, nie mogę zagwarantować". Kurtyna. OMG.

 6. w ogole to zdjecie teaserowe nie jest wybielone?dziekuje

  Pokaż ten wątek
 7. W EHHA T FHCUVKC?

 8. W odpowiedzi do

  Za PO bylo zmasowane okradanie Polski. Nie bez powodu zmuszonych bylo wyjechac za praca ok 3 miliony Polakow. Gdyby bylo tak dobrze jak ty mowisz to jak to sie stalo ze niemal kazda polska rodzina ma kogos pracujacego za granica? Nie klam.

 9. W odpowiedzi do

  będę pamiętać xx i dobranoc! (w sumie to już 4 nad ranem więc może lepiej miłego dnia?)

 10. W odpowiedzi do

  nigdy nie pisałaś? jak to