1. PRAWI MAM PYTANIE... CZY JEST SZANSA NA ZJEDNOCZENIE PONAD PODZIAŁAMI? NIE MUSIMY SIE WSZYSCY LUBIĆ ALE MUSIMY RAZEM DZIAŁAĆ. DZISIAJ NASTĘPNE KONTO ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE. LEWICA NAS ROZGRYWA JAK CHCE BO MY SIE ŻREMY MIĘDZY SOBĄ. ALBO BĘDZIEMY RAZEM ALBO PRZEGRAMY. MIŁEGO DNIA😘😘😘

 2. 14 sie

  Jak rozpoznac marvelowych swirow w kinie? Nie wstaja, gdy swiatla sie zaswieca i pojawia sie napisy

  Pokaż ten wątek
 3. Jak uniknąć merytorycznej dyskusji? Trzeba ogłosić krytyków zdrajcami, wrogami, agentami itp. PIS i PIS- media gorliwie naśladują najgorsze praktyki totalitarnej propagandy.Wspiera to część Kościoła.

 4. 14 sie

  Jak jutro ubiorę taką koszulkę na , to będę faszysto?

 5. Robię Hemmingsa z plasteliny XDD Smutne jest to, że w mojej głowie wygląda bardzo dojebanie, a w rzeczywistości nawet nie wygląda jak on XDD CHCE MIEĆ TALENT ARTYSTYCZNY, PROSZĘ?

 6. jak to było? pamiętaj chemiku młody zawsze wlewaj kwas do mordy?

 7. Osowa. 9 miesięcy temu władze z fetą otwierają nowy basen. Dziś basen jest już zamknięty. Jak się dowiedziałem, doszło do poważnej awarii dachu. Jakim cudem władze odebrały taką konstrukcję i dlaczego zlecono przetarg na jego naprawę a nie naprawia się go w ramach gwarancji?

 8. 15 sie

  Ciągle zastanawiam się jak taki gamoń mógł pełnić stanowisko MSZ?!

 9. Oglądam sobie Miodowe lata i: Norek: Odkąd pamiętam zawsze ważyłem 56 kilo Karol: wiesz, ze ja pamietam jak ja wazylem 56 kilo, czy ty widziales kiedys moje zdjecia z czasow kiedy wazylem 56? Norek: Nie... Nigdy nie pokazywales mi zdjec ze żlobka PŁACZE HAHAH

 10. 15 sie

  Jak takie coś nazwać...?