1. 18 sie

  from: me to: wszystkie ładne dziewczyny jak to jest być ładnym????

  Pokaż ten wątek
 2. 18 sie

  KURWA CO JA DZISIAJ W SKLEPIE CHCIAŁAM OMINĄĆ PANA Z WÓZKIEM I NIE ZAUWAŻYŁAM, ŻE DALEJ JEST NÓŻKA OD WIESZAKA I KURWA POTKNĘŁAM SIĘ O NIEGO I POLECIAŁAM JAK DŁUGA NA JAKIEGOŚ CHŁOPAKA (TAKIEGO 10/10), A ON "POWOLI, POWOLI, WIDZIMY SIĘ PIERWSZY RAZ, A JUŻ NA MNIE LECISZ?"

  Pokaż ten wątek
 3. 18 sie

  wytykanie komuś tego, że ma krzywe, brzydkie czy jakiekolwiek zęby jest obrzydliwe, nie każdy rodzi sie z hollywódzkim uśmiechem kurwa i może chce coś z nimi zrobić ale na razie na przykład nie ma kasy albo nie wiem zaakceptował to jak wyglądała?? chuj wam do tego

  Pokaż ten wątek
 4. Jak tu ich nie kochać? 😍💪 OGIEŃ DRUŻYNA!!! 🔥🔥🔥 Widzimy się już w sobotę przy !

 5. 18 sie

  Czemu arianators najeżdżają na album Shawna. Co ma kurwa album Shawna do sweetener? Co z tego, że shawn nie pracował nad swoim albumem tak długo jak Ariana wtf? Serio ludzie muszą bronić swojego idola atakując idola kogoś innego?

 6. 18 sie

  Jak to jest być szczupłym? Jak to jest mieć gładką cerę? Jak to jest mieć śliczne i gładkie włosy? Jak to jest mieć cudowną paczkę przyjaciół?

  Pokaż ten wątek
 7. Kogo poinformować jak już będą gotowe bujo do wydruku???

 8. Pamiętacie jak 16 grudnia 2016 roku, prawie cały pis zamknął się w Sali kolumnowej sejmu ? ALE TAM MUSIAŁO ŚMIERDZIEĆ !

 9. "kto się najszybciej uczy choreografii?" nct: doyoung! doyoung: to dlatego że jak najszybciej chce iść do domu XDDDDDDD

 10. 18 sie

  Czy jak wam ktos napisze coś miłego to tez macie takie fajne uczucie w serduszku?