1. Jak uniknąć merytorycznej dyskusji? Trzeba ogłosić krytyków zdrajcami, wrogami, agentami itp. PIS i PIS- media gorliwie naśladują najgorsze praktyki totalitarnej propagandy.Wspiera to część Kościoła.

  2. I jeszcze jedno. Czytam jakieś paskudne wpisy o tym, że dzisiejsze świeto to kabaret i żenada. Nie, szanowni Państwo. To Święto Wojska Polskiego, defiladę oglądały setki tysięcy osób, a wspaniali weterani dotarli do domów szczęśliwi. Nie wierzycie? Zobaczcie ten krótki film.

  3. wyobrazcie sobie mnie, jak siedze sama w domu i wszystko komentuje na glos: - no nieeeeee - aha spoko - O KURDE - weź stąd leć dobra? (do owada) - co merdasz ogonem? (do psa) - fryteczki, nie uciekajcie (bo mi spadły) gdyby ktoś był z boku, toXDDDDDDD

  4. Dzień dobry! Buongiorno! (Mt 18,21-22) Piotr podszedł do Jezusa i zapytał: "Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat zawini względem mnie? Czy aż siedem razy?" Jezus mu odrzekł: "Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy.”

  5. Kiedy zrozumiałam, że moja miłość do Ciebie jest mocniejsza niż cokolwiek innego? W momencie gdy moim życzeniem nie byłeś już Ty u mojego boku, lecz twoje szczęście, nieważne gdzie i z kim. Liczyło się to bardziej niż moje własne szczęście.

  6. Czy ktoś z moich mutualsow chce się wymienić follow na Instagramie? ☺️🌼

  7. ile macie ubów???? możecie się ze mną podzielić jak się nazywają!!

  8. Nasuwa się jedno pytanie, kto w takim razie dotykał tak wybitnego polityka jak Pan, Panie Januszu? 😍 Przecież bez tego byłby Pan co najwyżej sołtysem wsi na Podlasiu, albo po prostu skurwysynem takim jak teraz, tylko trzy razy uboższym.

  9. czy camila ma jeszcze chłopaka? bo jak nie no to możemy podrzucić propozycje mendeskowi, żeby wkroczył do akcji

  10. jak się czujecie?