1. Kadencja dyrektora Muzeum Polin się kończy, a nie chce przedłużać kontraktu. Zostanie więc ogłoszony konkurs. Ciekawe kto go wygra?

 2. W odpowiedzi do

  Tylko grubemu się narracja trochę sypie, bo jak był tak wszechwładny PJK to czemu nie mógł wybudować wieżowca? A nie mógł bo PO się nie zgodziło, które rządzi Warszawą. Więc to pierwszy "dyktator", który nie może nic zbudować bo mu opozycja nie pozwala.

 3. Mam pytanie do Mazurek i pisowskiej hołoty. Jeśli ks. Sawicz zaprzeczy, że otrzymanł kopertę, Jarosław wyjdzie na kłamcę, łapówkarza i złodzieja, okradającego nie tylko państwo, ale też własną rodzinę. Ciekawe ile zażąda łapówki ks. Sawicz, za przyznanie się do wzięcia łapówki?

 4. Dzień dobry w sobotni poranek. 😊😁 Jakby co? To wiadomo gdzie mnie szukać. 😉😍💪

 5. Czyny Jana Olszewskiego po '89 to koszmar. To on pierwszy (z obozu "S") zakwestionował reformy Balcerowicza. To on zapytał "Czyja Polska?". To on powiedział "Niewidzialna ręka rynku okazała się ręką aferzysty". To on założył "Ruch Odbudowy Polski". To on chciał powrotu PGR-ów.

 6. Czy to prawda że w iphonah nie powinno się schodzić z baterią poniżej 20% bo się psuje czy ona i tak ma w dupie i się psuje?

  Pokaż ten wątek
 7. Dzień dobry. Uwielbiam problemy naszego kraju. Ostatnim jest problem poniekąd epistolarny. Czy 50 tys zł mieści się w kopercie?

 8. Jak z dworca Kraków Główny dostać się do Dworca Kraków Płaszów? POMOCY!

 9. ej mutuals jedzie ktos na bastille we wtorek? ja jade sama i moglabym sie z kims spotkac bo siedzenie tam samemu jakos mi nie lezy

 10. JAK TAM DZISIAJ MURAWA W SOSNOWCU ?