1. To w sumie trochę zaskakujące, że prawa strona hejtuje nielubianego polityka za to, że w święto kościelne poszedł na jarmark u oo. Dominikanów. Chodzenie do kościoła jest już passe?

 2. kto chce się dołączyć do imprezki?

 3. Polski ułan przebijający włócznią smoka. Czy można bardziej symbolicznie oddać zwycięstwo polskiego oręża w wojnie z bolszewizmem? A to pomnik 15 Pułku Ułanów Poznańskich wstawionych męstwem w walkach z sowiecką Rosją. Bolszewicy nazywali ich "Czerwonymi Diabłami" od otokow.

 4. Post z bloga Smeraldo, w którym wspomniane jest o zamówieniu Seokjina został edytowany i teraz nie ma nic mowy o tym, że je zamówił Tak jakby cofnął się w czasie i nie zamówił tych kwiatów, więc dziewczyna (z highlight reel) nie umarła??

 5. Halo! Gdzie jest Pani Gawor? To się teraz dzieje na Placu Piłsudskiego.

 6. W zastraszającym tempie przybywa Obserwujących. Co ja takiego mądrego albo głupiego napisałem?

 7. Przemek Babiarz jest erudytą i człowiekiem renesansu. Z wielką wiedzą. Znam go od lat. Od lat też komentuje w takie uroczystości. Ciekawe dlaczego dopiero teraz się już nie podoba ...?

 8. Jestem ciekawa kto czyta mojego tt Może coś po sobie zostawicie w kom? Jakaś emotka czy nawet kropka

  Pokaż ten wątek
 9. Nie wiecie jak się nazywają te wozy chyba jednostki specjalnej (grom?) które dzisiaj jechały w defiladzie a wyglądały jak z mad maxa ??

  Pokaż ten wątek
 10. Jak to być przez kogoś kochanym?