1. Jak tam twoja końcowa ocena z matmy?”

  2. D: Co dla was liczy się najbardziej na świecie? Luke: 5SOS i mój pies. Czy ktokolwiek spodziewałby się z jego strony innej odpowiedzi? 🤷‍♀️

  3. Więc jeśli zrobię sobie zdjęcie pod pałacem prezydenckim, to za 21 lat wezmę ślub z Dudą?

  4. Chłopcy w czasie pobytu w Kanadzie udzielili wywiadu dla MUCH. D: Jaki był dla was najbardziej zawstydzający moment? Ashton: Codziennie wieczorem wychodzę na scenę z tymi kolesiami.

  5. D: Ostatnia rzecz jaką wygooglowaliście? L: Michael zawsze robi to po kryjomu. Otwiera Google w samochodzie i odwraca się od nas. M: Nie chcę żebyście wiedzieli, że jestem taki dociekliwy, to moja super moc. A: Kiedyś widziałem jak googlowałeś: Dlaczego Ashton jest w zespole?

  6. Czy mówiłem już, że ludzie z przywracają mi wiarę w caly gatunek? Kocham Was ❤️

  7. I co ? Zazdro ? 😂🔫 Noc muzeów z kudłatym to dopiero przeżycie 😂🔫

  8. jak myślicie; o której mogą dodać jakąś małą pulę?

  9. SPRZEDAJESZ BILET NA ? PROSZĘ NAPISZ DO MNIE, JESTEM NAPRAWDĘ ZDESPEROWANA !! JEŚLI NIE SPRZEDAJESZ ALE MIMO WSZYSTKO CHCESZ POMÓC- PROSZĘ O RT BARDZO MI ZALEŻY, Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA JAKIEKOLWIEK ZAANGAŻOWANIE

  10. Karczewski straszy „epidemiologiczną sytuacją” w związku z protestem w Sejmie. A może by tak, wzorem kumpla po fachu z Sejmu, odszczurzyć i odgrzybić? To jest język tej ideologii, która w cywilizowanym świecie jest potępiana od końca II wojny światowej.