1. straciła cierpliwość dla uników premiera Morawieckiego. Wzywam kandydata PiS i wicemin.sprawiedliwości do wycofania się ze zmian dotyczących SN, które naruszają konstytucję. BRAK reakcji oznacza faktycznie chęć wypisania Polski z UE. Ile straci na tym Warszawa?

 2. Ej, jak mówicie na te buty?

 3. Jak to skomentować w kulturalny sposób ? Jedno mi się na usta ciśnie QR*A MAĆ co się w Naszym kraju dzieje?

 4. kiedy wiecie albo widzicie, że podobacie się komuś??

 5. Jest was setka! A wiecie co to oznacza? IMAGINY Z DEDYKACJĄ! Dokładnie! Jedyne co trzeba zrobic by "zdobyć" takiego imagina to: Podać swoje imię Podać osobę/osoby z ktorymi chce sie imagina Rodzaj imagina(imagin, imagif, fake sms, social media) Wszystko piszemy w komentarzu

 6. Konwencja PiS w . Andrzej Gwiazda do działaczki KOD, skandującej : "Ile bierzesz za numer?". Obrzydliwe. To jak pukanie w dno od spodu. Odznaczony Orderem Orła Białego.

 7. Polacy sami sobie są winni bo jakby nie patrzeć, od 30 lat wybierają ciągle tych samych ludzi. Co w polityce robi jeszcze taki Tusk,Kaczyński,Miller? 10,15 lat rozumiem,ale potem ludzie powinni się obudzić i głosować na nowych ludzi a tych pogonić.

  Pokaż ten wątek
 8. Pisowski Prezydent Ostrołęki zabrania wyświetlania u siebie filmu . Co się robi? Natychmiast organizuje gdzieś w sąsiedniej gminie, czy mieście specjalny pokaz dla ostrołęczan, którzy chcą film na dużym ekranie zobaczyć.

 9. Normalnie wszyscy dziaduniowi rzucają kłody pod nogi. Uwzieli się lewaki tak że cały program nie wypalil. A dobroci w programie było co niemiara: -Kwatera+ -Kremacja+ -Pogrzeb+ I co? Tyle dobroci nam przepadło😎😎

 10. mam w mutualsach jakies mendes army? halo zglosic sie