1. „Czy ja wyglądam na J.Bonda?” „To nie jest pytanie do mnie!” Głupi i głupsza. Dwie gwiazdy TK 🤦‍♀️Jak zobaczyłam”ich dwoje”,to mi się drobne w kieszeni rozmieniły... Jaka władza,tacy sędziowie. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

 2. Mundial mundialem, ale: - lada dzień PiS przejmie SN, a to realny koniec praworządności w Polsce; - Kiepska Rada Służalców (jak mówi prof. Sadurski) kasuje ustawę o związkach partnerskich, bo wisi na pasku PiS i Kościoła; - zostaliśmy za drzwiami UE. Polacy, nic się nie stało?

 3. Młody zwolennik totalnej opozycji dostał pytanie: - Nie ma Pan takiego poczucia, że zmierzamy ku dyktaturze?🤔 - Zaczynam zauważać, powoli😲 - W jaki sposób się to objawia?🤔 - yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nie wiem 😲😲😂😂😂😂😂😂 Materiał

 4. -chodziles ze mna bo wygladam jak facet? -nie, zerwalismy bo nie wygladasz

 5. jak schudnąć z twarzy? XDD

 6. Q: Czy kiedykolwiek czułeś się samotny i płakałeś przed snem? Shawn: cały czas *śmiech* To łamie serce 💔

 7. DLACZEGO ON SIĘ ZATRZYMAŁ?! 😱😧😲 Mielibyśmy najefektowniejszy wyrzut z autu podczas .

 8. czy wy też tak macie, że nie wiecie co się z wami dzieje, czujecie taką pustkę w środku, miewacie falę agresji, wszystko was wkurwia i chcecie rozjebać wiele rzeczy, a nagle ta agresja zmienia się w histeryczny płacz i nie umiecie nad tym zapanować? bo mam tak coraz częściej..

 9. 93 minuta a obrońca Iranu zapierdala po skrzydle jakby się dopiero mecz zaczął. Widziałeś to ?

 10. Szykuje się Europa dwóch prędkości. Walka klasowa zaostrza się w miarę postępów rewolucji i trzeba pomału odciąć niesforne gałęzie, które nie dorosły do niezłomnego marszu ku równości płci, centralnemu planowaniu i ambitnej polityce klimatycznej... ?

  Pokaż ten wątek