1. 14 sie

  Dziś ujawniamy stratę, jaką PiS zgotował miastom, gminom, szpitalom i szkołom na wstępie batalii o fundusze Unii Europejskiej post-2020. Co najmniej 20 mld euro mniej w stosunku do budżetu 2014-20, który projektowałem.

 2. W odpowiedzi do

  Puchar za Suchar. Pogarda wobec ludzi, którzy inwestują własne pieniądze i czas by Polacy mogli zobaczyć jak wyglądały historyczne jednostki polskiego wojska jest żenująca. To ta pogarda wobec takich ludzi pozbawiła Was wladzy

 3. Dziś ! Wspominamy bohaterów sprzed 98 lat, którzy 15 sierpnia rozgromili pod Warszawą „nawałę bolszewicką” – jak określił to Minister Spraw Wojskowych II RP gen. broni Stanisław Szeptycki w rozkazie inicjującym Święto Żołnierza, obecne .

 4. Ja idk, co ja zrobiłam tutaj ze swoim głosem Brzmię jak chore na mózg 5-cio letnie dziecko Ale bawi mnie to bardzo, dlatego się dzielęXDD

  Pokaż ten wątek
 5. Cholismo, walka do samego końca, wybieganie, a pewnie jak zwykle w dogrywce zdechną fizycznie.

  Pokaż ten wątek
 6. tak mi się podoba to co wymyśliłam, że jak zobaczę gdzieś podobny pomysł to się zapierdolę-___-

 7. dajcie coś na pana piotra bo mi tak smutno jak czytam jego tweety błagam:-(

 8. przypomniało mi się jak na obozie w namiocie miałam taką bardzo wulgarną dziewczynę. za każdym razem jak jej się coś stało, wybiegała do namiotu i wrzeszczała: "JAPIERXOLE KURWAA, JAKA POJEBANA AKCJA". z przyjaciółką robiliśmy nawet zakłady o to czy wypowie te słowa.

  Pokaż ten wątek
 9. Usuwam Twittera, kiedyś to można było pisać i nikt się nie czepiał, a teraz każdy o wszystko :)))

  Pokaż ten wątek
 10. W sumie to 5/5 z bloku defensywnego, a dodając Casemiro to 6/6, pokazało, że bycie piłkarzem wcale nie wymaga wielkiego IQ. I o ile po Ramosie, Marcelo, Danim i Casemiro każdy się tego mógł spodziewać, to Varane smuci.

  Pokaż ten wątek