1. L.Wałęsa: Załóżmy, że byłem agentem. Czy może minister Spraw Wew. zdradzić swojego agenta? Ludzie, przecież to niemożliwe! A jak to robi, to znaczy, że zdradza, a drugie, że robi to celowo, przeciw. To jest zemsta Kiszczaka zza grobu, albo zdrada. Nie wolno tego było jemu zrobić!

 2. 18 maj

  Prezentacja nowych tatuaży rodzinie w skrócie: 1. Matka – NIE MASZ NA CO PIENIĘDZY WYDAWAĆ, ZMIENI CI SIĘ GUST I CO ZROBISZ, JAK Z TYM NA STAROŚĆ BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ?! – Nie wiem czy dożyję... 2. Ojciec – Fajny. Kiedy i gdzie następny? – W lipcu ramię. – Super! Chcesz truskawki?

  Pokaż ten wątek
 3. Jak tam twoja końcowa ocena z matmy?”

 4. Chyba podjadę do Tauron areny i zrobię wam zdjęcie z każdego sektora w kierunku miejsca sceny żebyście wiedzieli jak to mniej więcej będzie wyglądało chciałby ktoś coś takiego czy to niepotrzebne ? Dajcie RT żeby więcej osób wiedziało

  Pokaż ten wątek
 5. 18 maj

  Zastanawiam się, dlaczego w 2018 roku wciąż jeszcze musimy walczyć o takie rzeczy, jak prawo do miłości?

  Pokaż ten wątek
 6. 18 maj

  A jak tam własne dzieci pana Ryszarda?

 7. 18 maj

  , jak gdyby nigdy nic, mówi w telewizji Karnowskich, że jest zdecydowanym zwolennikiem opcji prorosyjskiej🇷🇺💀. I co mu pan zrobisz?

  Pokaż ten wątek
 8. 19 maj

  Ktoś: -"Osoby wspierające homoseksualistów same są homo." Ja: -"Wspieram także prawa zwierząt, a czy wygakdam jak cholerna alpaka?"

 9. moj tata opowiadał że przechodził na ty z jakimś typkiem -nie będziesz mi mówił na Pan, jak masz na imię? -Taras -Ta a ja weranda OKAZAŁO SIE ZE ON SERIO MA NA IMIĘ TARAS XDDDD

 10. Pamiętacie jak sprawdzało się stan baterii?? 😊