1. Dajcie a napiszę wam jak wymawiam wasz user nie dajcie temu flopnąć bo nie mam co robić!!!

  Pokaż ten wątek
 2. moja mama widzi tu rozowy i bialy a ja jestem jak- XXDDDDDDD jaki kolor tu widzicie przeciez szary i mietowy

 3. nie lubię być zazdrosna o kogoś, ale lubię jak ktoś jest zazdrosny o mnie, no wtf? XDD

 4. serducho mi wyjebało jak brwi Chittaphona z czasów predebiutu

 5. mam ochotę zrobić thread pokazujący to jak wszechstronnie utalentowany jest chanyeol

 6. Policja znów ściągnęła z ulicy przyzwoitych ludzi, którzy blokowali nacjonalistów. Ta władza nie zostawia już żadnych złudzeń - chronią brunatnych, do werdyktów Sądu Najwyższego odnoszą się jak watażkowie z bananowych republik, szef MON mówi o rodakach „sodomici”. I co? I nic.

 7. W odpowiedzi do

  Puchar za Suchar. Pogarda wobec ludzi, którzy inwestują własne pieniądze i czas by Polacy mogli zobaczyć jak wyglądały historyczne jednostki polskiego wojska jest żenująca. To ta pogarda wobec takich ludzi pozbawiła Was wladzy

 8. 14 sie

  Czytam, że zamiast losowego przydzielania spraw w sądach będzie jednak ręczne sterowanie. Wprawdzie to było oczywiste od początku, ale jednak są tacy, którzy znów się dziwią. Ojej, jak to, przecież PiS mówiło, że będzie inaczej, ojej, no naprawdę jak to itd. Niewolnicy złudzeń.

 9. Ale niektórym przydałaby się maść. Zamiast razem świętować narodowe święto, jak normalni ludzie w normalnych krajach - kręcą się, wiją, tłumacząc swój żenujący bojkot. Ludzie z kompleksami. Sami faktycznie wykluczają się ze wspólnoty. Robią wszystko żeby podzielić ludzi. Wstyd.

 10. Godzę się na PiS-owski „czyściec” za cenę odsunięcia PO od władzy - mówił swego czasu pan Legierski, działacz LGBT, który wielokrotnie był kandydatem na lewicowych listach. Dziś tacy jak on są wg Błaszczaka „sodomitami”. „Największą karą czyśćca jest niepewność sądu” (B. Pascal).