1. Czy w 1989r. mogliśmy śmielej sięgnąć po wolność? Pan Premier Jan miał jednoznaczną odpowiedz. W sprawach wolności, suwerenności i dekomunizacji nie ma kompromisów. Cześć Jego pamięci. .

 2. W odpowiedzi do

  sowrey 😔🤝

 3. Oświadczenie Kancelarii Premiera Izraela: podczas rozmowy z dziennikarzami premier Netanjahu mówił o Polakach, nie polskim narodzie ani państwie. Jego wypowiedź została błędnie zrozumiana i zacytowana w prasie. W skutek interwencji później zostało opublikowane sprostowanie.

 4. W odpowiedzi do

  Wybrał prezesa i RPP, to nie? Z całym szacunkiem dla Prof. LB, gdyby on np. był prezesem, mielibysmy od dawna stopy ~3% z powodu niewidzialnej inflacji i dziesiątki miliardów bezpowrotnie straconego PKB!

 5. Mam ciagle przed oczami moment gdy tyler stoi obok mnie podczas fairly local i sciaga maske i probuje miec taka powazna mine ale sie tak usmiecha uroczo

 6. Dlaczego trudno mi uwierzyć w kopertę austriackiego biznesmena dla b.księdza, o której to rewelacji napisała ? Bo 50 tys. czyli 250 banknotów 200 zł. nie mieści się do koperty.

 7. W ostatnim meczu przed wtorkową konfrontacją z Barceloną w Lidze Mistrzów Olympique Lyon pokonał u siebie Guingamp 2:1 po golach Terriera i Fekira.

 8. W odpowiedzi do

  o-ohnoez how do i...HAHAHHAHA

 9. mam nadzieję, że dziś nie będzie długo😫

 10. w trwa dzisiaj. Wycieczki i opowieści o miłosnych obyczajach mieszkańców . A pogoda ma być piękna :)