1. Dla zdrowia i urody pij wodę z: - limonka + kiwi + truskawki, - truskawki + cytryna + mięta, - truskawki + listki bazyli, - jabłko + cynamon, - cytryna + limonka + grejpfrut + ogórek, - jagody + pomarańcza, - arbuz + truskawki + mięta, - mango + imbir, - pomarańcza + maliny.

 2. Dziś na świat przyszła Oliwka, córka Artura Jędrzejczyka i jego żony Agnieszki 🍼 Gratulujemy oraz życzymy dużo zdrowia dla maleństwa i mamy ☀️

 3. 13 sie

  Biegac z mikrofonem i kamera pod moim kosciolem i wypytywac o mnie. Nie miec odwagi pojawic sie na rozmowie u mnie. Nie miec przyzwoitosci za pogorszenie sie zdrowia niektorych starszych osob, mocno przezywajacych takie „spotkania”. Oszaleli z nienawisci.

 4. Beata Tyszkiewicz, dama polskiego kina, kończy dziś 80 lat 🍾💐🎂 Widzowie uwielbiają ją nie tylko za talent i wspaniałą urodę, ale i za osobowość. życzy dużo zdrowia!!

 5. Był taki wiceminister zdrowia, który opowiadał o „zboczeńcach” w 1991 roku - wyleciał z hukiem. Dziś minister ON opowiada o „sodomitach” i zapewne włos mu z głowy nie spadnie. Tak dla przypomnienia, dokąd doszliśmy w chamstwie w państwie

 6. 9 sie

  🆘 Proszę o masowy 🙏Kochani Małgorzata pokonała Raka! Przegrała z ZUS-em. Po ciężkim wypadku walczy o powrót do zdrowia i nowe Życie! Bez naszej pomocy grozi jej powrót na wózek i wykluczenie społeczne. Proszę zobacz film i pomóż tutaj➡️

 7. 9 sie

  O stanie zdrowia Prezesa PiS info. lekarze po jego hospitalizacji. Przek. kilkakrotnie info. do mediów o jego stanie zdrowia. W końcu sam Prezes opow.w wywiadzie co mu dolega. Jeśli komuś to nie wystarcza i snuje teorie spiskowe to jest to jego problem i nie warto tego koment.

 8. 9 sie

  Stan zdrowia Kaczyńskiego jest ukrywany podobnie jak w czasaxh komunizmu przywódców ZSRR

 9. 13 sie

  Dzisiaj rocznica urodzin abp. Sławoja Leszka Głódzia, metropolity gdańskiego, członka Rady Stałej . Życzymy Księdzu Arcybiskupowi zdrowia i opieki Maryi. Plurimos Annos!

 10. 12 sie

  „Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.” * – Jiddu Krishnamurti