1. Skrajna lewica nadal szkoli policję w zakresie tzw. przestępstw z nienawiści, wkładając w to swoje treści ideologiczne, rozszerzające zakres „faszyzmu” na polski ruch narodowy i „nienawiści” na krytykę multikulturalizmu. Co na to politycy PiS? Czy obudzą się dopiero w opozycji?

 2. wie ktoś jak nazywa się książka gdzie laska była z ziomkiem i na jakiejś imprezie on kogoś zabił (?) Albo przez niego ktos umarł i on się rozstał z tą dziewczyną i potem spotkali się ma uniwerku??? Nie pamiętam w.sumie co było dalej, on chyba grał w jakimś zespole DAJCIE PLIS RT

  Pokaż ten wątek
 3. EJ EJ MAM BARDZO WAŻNĄ SPRAWĘ, czy jest tu ktoś kto został zdiagnozowany na napadowe obżarstwo (binge eating disorder) albo kompulsywne objadanie się (compulsive overeating)?

  Pokaż ten wątek
 4. Luke: Prawda, czy wyzwanie? Calum: Prawda Luke: Gdzie jest pies Michaela? Calum: WYZWANIE!! Zawsze mnie to bawi XDD

 5. Chciałabym zrobić squad 5sosfam, co wy na to? 😏

  Pokaż ten wątek
 6. Ależ musi PiSiorów drażnić to niskie poparcie w Poznaniu, mieście - symbolu polskiej przedsiębiorczości, zaradności i wolności. Ludzie od pokoleń znający prawdziwą wartość pracy nie chcą się nabrać na PRL bis? I jeszcze chcą głosować na PO? Rzucić na ten odcinek więcej trolli!

 7. Myśleliscie, że Bangtani nie byli świadomi takiej "okrutnej" rekacji fandomu na wersje S? Jak tak, to wielkie XD, wszystko jest u nich zaplanowane od dawna, na waszym miejscu poczekałbym jeszcze na kolejne dwa koncepty wtedy możecie pocałować im buty za to ci stworzyli.

 8. czemu nie mogłam poznać bangtanów na przykład w 2015 roku czy coś a NIE KIERWA W KWIETNIU 2018 ROKU?????

 9. Ashton: Wiecie, co jest niesamowite? To, że nasze rodziny spędzają naprawdę fajny czas na naszych koncertach. To sprawia, że jestem szczęśliwy.

 10. W ogóle to nie wyobrażam sobie siebie tak np. Jako 18-latka Ej no bo Jaka będę? Jak będę wyglądać? Gdzie wtedy będę? Jaką będę mieć orientacje? Gdzie będę mieszkać? Czy ja w ogóle będę żyć? Normalnie funkcjonowac??