1. ARKADIUSZOOO! 😍😍😍 Polak strzelił gola na 1-0 w meczu SSC Napoli v FC Crotone. Brawo, ! 👏 Czy zobaczymy kolejne trafienia reprezentanta 🇵🇱? Oglądajcie Eleven Sports 2!

 2. Spotkanie PAD z Polonią w Chicago. Muszę przyznać, że zdjęcie robi wrażenie. Prawdziwe pytanie brzmi; jak wykorzystać potencjał tych ludzi na rzecz interesu Polski? Bo potencjał jest ogromny.

 3. Scenka z holu. Z windy wychodzi Piotr Rutkowski - Prezesie, możemy na dwa słowa? - Pfff... I odszedł.

 4. Egzamin gimnazjalny - MATEMATYKA😜😜😜😜😜 - Na podstawie poniższego zdjęcia policz, ilu mieszkańców Kamienia Pomorskiego, przyszło na spotkanie z posłami Platformy Obywatelskiej?🤔🤔🤔🤔🤔

 5. Czy znacie lek przeciwalergiczny, który jest bardzo silny, ale nie usypia? Z tych, co brałam do tej pory działa na mnie tylko Zyrtec, ale po nim zawsze zasypiam w ciągu dnia na kilka godzin. 🌿

 6. czy tylko ja cały czas siedzę na tt i czytam co ludzie piszą pod ?

 7. Trałka puka do szatni Legii -mogę??? Kuchy: tak brakuje dzbana na piwo

 8. Mecz był pokazywany w TVP. Należy teraz oszacować, ile pieniędzy straciły wszystkie kluby ligowe - np. w postaci utraconych korzyści w przyszłym sezonie (marketing, frekwencja) - i ukarać finansowo Lecha. Ale czy to na pewno Lech winny? Czy policja dzisiaj zatrzyma 1 osobę?

 9. Ktoś wie gdzie można kupić jutro upgrade jako VIP na koncert Shawna? Proszę o szybką odpowiedz

  Pokaż ten wątek
 10. Duch Święty - Paraklet, czyli Kto? Zapraszam na Słowo, dziś rzecznik o Rzeczniku.