1. 6 sie

  Zastanawialiście się gdzie jest ławeczka? 🤔 U nas na podwórku 😁

 2. Luke: Prawda, czy wyzwanie? Calum: Prawda Luke: Gdzie jest pies Michaela? Calum: WYZWANIE!! Zawsze mnie to bawi XDD

 3. 13 sie

  Mam w pracy gościa w moim wieku o imieniu Toby. Jakie było moje zdziwienie, gdy na pytanie "Gdzie jest twoja Spencer?" odpowiedział "Z Arią". Okazało się, że też oglądał Pretty Little Liars i tak właśnie znalazłem kumpla xD

 4. 13 sie

  A gdzie wy się wybieracie na wakacje? 😇💁‍♂️

 5. 8 sie

  taekook au gdzie taehyung to denerwujący sąsiad jeongguka, słuchający muzyki i oglądający porno o trzeciej nad ranem, a także jego jedyna pomoc przy użyciu przerażającej mikrofali. i chociaż ich znajomość nie zaczeła się najlepiej, to przecież nie musi się tak skończyć, prawda?

  Pokaż ten wątek
 6. CIP CIP LOUIES GDZIE JESTEŚCIE?

 7. 10 sie

  wiecie że jest lajw na yt który oglądają 500 osób pod tytułem "gdzie jest burza?" XD

 8. 12 sie

  Ej przed koncertem chodziła dziewczyna z aparatem i robiła zdjęcia ludziom w kolejce KTOŚ WIE GDZIE TE ZDJWCIA BĘDĘ WRZUCONE?? Tt wierzę w Was. Błagam o rt.

 9. W ogóle wiecie, czemu wybrałam hiszpański jako drugi język w liceum? Bo chciałam wtrącać w zdania hiszpańskie słówka jak Leo i napisać fanfiction, gdzie Leo by czasem mówił w tym języku

  Pokaż ten wątek
 10. 12 sie

  Może by tak piłkarzykom mocno zredukować pensje i wywalić z reklam, a bardzo podnieść stypendia rewelacyjnym lekkoatletkom/lekkoatletom i nagradzać gdzie się da za ich sukcesy?