1. Chciałem oficjalnie przeprosić min. Błaszczaka i kierownictwo MON za krytykę z mojej strony w ostatnich dniach – jednak na defiladzie widać inwestycje sprzętowe ostatnich 3 lat...

 2. Jeszcze 10 lat temu ONR maszerował w Warszawie raz w roku. Teraz maszerują raz na dwa tygodnie. Po mieście zburzonym przez nazistów. Szybko zapominamy.

 3. U dominikanów na Freta – Jarmark św. Jacka – mały, ale przytulny. Można poszperać w książkach, kupić dżem i porozmawiać z sąsiadami. Świetna alternatywa dla patetycznej atmosfery wielkiej defilady.

 4. ogrzewanie w pociągu, rycze 😂😂😂

 5.   wwwwwwwwwww     wwwwwwwww      wwwwwwwww      wwwwwwwww    wwwwwwwwwww         

 6. W odpowiedzi do

  O no to w takim razie superancko xD

 7. W odpowiedzi do

  Skąd się ci ludzie W Polsce wzięli. Zawsze była swołocz ale bezglosna tolerowalna. Nawet komuna rownala w górę. Co się dzieje.

 8. w ogóle dostałam jakieś 13 unfolololo przez jedną noc O CO CHODZI CO JA ZROBIŁAM ZNOWU

 9. WŁAŚNIE ZAJEBAŁAM TĄ KURWĘ CO MNIE GRYZŁA CAŁĄ NOC, ZGADNIJCIE GDZIE na moim nosie, tak znowu się uderzyłam sama w twarz

 10. To jest prawdziwy kozak. Analityk zimny jak szwedzka stal. Świetnie robi robotę! Zacznijcie słuchać tego gościa teraz bo później się nie dopchacie. Mocno kibicuje i polecam wszystkim fanom piesciarstwa. Dla mnie nr#1 w polskim internecie.