1. Ktoś mi powie co tu się odpierdolilo?! :o po pierwszej połowie pojechałem na żużel, patrze na wynik a tu 2:4

 2. 16 sie

  Dobra, trzeba powoli się zastanawiać nad składem w My tu gadu gadu a czas ucieka. Trzeba utrzymać w miarę niezły start i podrasować wynik w Najważniejsze pytanie to kto kapitanem ? 😉

  Pokaż ten wątek
 3. 17 sie

  Po pierwszym meczu Aleksandar Vuković powiedział, że jeśli Legia odpadnie, to wtedy wynik weźmie na siebie. W związku z tym chciałem zapytać, czym to się będzie objawiać?

 4. 9 sie

  Ma ktos obecny wynik i iloma przegrywamy? 5SOS

 5. Aguero + Sane + Ederson = 29pkt w , naprawdę solidnie 💪 Teraz jeszcze CS ManUtd na zakończenie dnia + przyzwoity występ trójki z Liverpoolu w poniedziałek i będzie wynik powyżej średniej 👌 A jak tam u Was? 📋🤔

 6. 16 sie

  Marian Kowalski zaczął kampanię w Lublinie i muszę przyznać, że ma dość sensowny, a zarazem prosty program wyborczy. Może osiągnąć dobry wynik, kto wie, może nawet 2%?

 7. PIERWSZA KOLEJKA SEZONU 18/19 1 niepodyktowany karny Ciekawe czy pobijemy w tym roku wynik z sezonu 17/18?

  Pokaż ten wątek
 8. Hej , w tych ciężkich czasach jak ja trafiłem strzelca, a żona wynik to się liczy? 😂

 9. 13 sie

  Kto mianował tego buraka prezesem najwspanialszej polskiej stadniny? Skutki opłakane .Wynik aukcji Pride of Poland 2018 -400 tys euro. W 2015- 4,5 mln euro. Wszystko spieprzą.

 10. Jestem na urlopie, nie miałem jak oglądać Co ta nasza zrobiła⁉️2:5 ‼️ Dajcie rzetelne info co i jak bo wynik niebywały a Internety za słabe na wideo!