1. A ja dzisiaj piszę dla odmiany o rolnictwie. Chleb po 10 zł, mięso droższe o 40 proc.? \"Sytuacja na wsi jest dramatyczna, a rząd przespał kryzys\" przez

 2. Góra Kalwaria. Matka z córką próbowały skopać i utopić swojego psa. Interweniował przypadkowy świadek i Fundacja Animal Rescue Poland (ta sama, która teraz próbuje nie dopuścić do zabicia zwierząt w zoo w Cyganówce).

 3. Otóż to - szacunek wobec naszej armii to nie to samo, co bratanie się z PiS-em. To było Święto Wojska Polskiego, a nie wojska pisowskiego. Szkoda, że niektórzy politycy nawet na tę płaszczyznę przenoszą spory partyjne.

 4. W Niemczech czy we Francji to by było nie tyle zaskakujące, a wręcz byłoby skandalem gdyby kandydat na Prezydenta Berlina, czy mera Paryża w czasie defilady z okazji święta narodowego kupował dżem na jarmarku. Taki kandydat zostałby automatycznie skreślony przez wyborców.

 5. jakie jest przywitanie po niemiecku oprócz gutten morgen/tag i hallo bo do mnie mówią coś na c a ja nie umiem odpowiedzieć tego samego

 6. W odpowiedzi do

  Widać na przykładzie Lecha Tiba i Amaral przyszli za hajs i robia różnice :). A do nas przychodza za darmo i.. Reszte sobie każdy sam dopowie.

 7. Jeszcze tylko dziś na stronie możecie kupować bilety upoważniające do wjazdu na parking Kraków Live Festival. W dniu koncertów nie będzie możliwości kupna biletów parkingowych a liczba miejsc na parkingu jest ograniczona!

 8. W odpowiedzi do

  A KOPALNIANE

 9. W odpowiedzi do

  WLASNIE W TEN SPOSOB PANSTWO NISZCZY FIRMY, A LEWACTWO SIE CIESZY :/