1. Jejku znajduję tu tyle przeuroczych osóbek, które wydają się takie kochane, a najczęściej totalnie zagubione albo smutne, że aż mam ochotę oddać im całe swoje szczęście tylko po to żeby się uśmiechnęły... Życzę wszystkim słodkich, wesołych snów! ❤️

 2. znowu jakieś laski z Ukrainy w szkole i meh, nie chcę się nimi zajmować

  Pokaż ten wątek
 3. Ilekroć widzę Państwa prowadzących (każdą ekipę), boję się , że zaraz spadną z tego podestu. Dlaczego to "kółko" jest takie małe? Chyba, że fotele na przyssawki. :)

 4. Najciekawsze pytanie brzmi - ile właściwie i z kim rozmów w tym stylu odbył szef KNF? Czy jakieś instytucje finansowe zdążyły mu już zapłacić za "przychylność", "ochronę", "spokój"? Do sprawdzenia wszystkie jego decyzje.

 5. dobra mordki, wracam. muszę ogarnąć dupke bo inaczej 200 ziko wyjdzie mi z portfela. :--) będzie 1800-2000 kcal, bez cheatów bo chujowe. w tygodniu 30 min siłowych + interwały. kroki to standardowo 10k. 3l wody, zdrowe jedzonko.

 6. to dziwne ale znam kazdego z moich mutuali, stalkuje was 👀

 7. Te czerwone z Sportingiem bodajże

 8. czemu nagle wszyscy na moim tl sa na recovery ?? ym tez chce,,,,,,,,,,,,,, ale jestem za gruba wiec mi to n wyjdzie jak zawsze🤠🤠🤠

 9. ludzie paskudni, nie wyobrażam sobie, żeby mogło któremuś z nich się coś stać... a Tae? przecież ja bym umarła

 10. Jeszcze jakieś 17 dni do a brief inquiry into online relationships

  Pokaż ten wątek