1. .: Dziennikarze i posłowie pytają od kilkunastu dni czy Dariusz Matecki pracuje w MS. Pytam Patryka Jakiego - Jaką rolę w Ministerstwie Sprawiedliwości pełni Dariusz Matecki? Ani MS, ani Patryk Jaki ani jego sztab nie odpowiadają na to co łączy Jakiego i Mateckiego.

 2. Góra Kalwaria. Matka z córką próbowały skopać i utopić swojego psa. Interweniował przypadkowy świadek i Fundacja Animal Rescue Poland (ta sama, która teraz próbuje nie dopuścić do zabicia zwierząt w zoo w Cyganówce).

 3. PROSZĘ O RT! Cześć, mam do sprzedania 4 płyty Dawida Kwiatkowskiego i czy są tu jakieś chętne kwiatonator? Zależy mi żeby oddać je w dobre ręce, a przy okazji żeby trochę pieniążków wpadło mi do kieszonki, więc cena do ustalenia na priv jak i więcej szczegółów.

 4. Poduszeczka i kołdra Na nudne lekcje poduszkę wpierdalasz w plecak a kołderką się przykrywasz

  Pokaż ten wątek
 5. W odpowiedzi do

  dokladnie! robie sobie sama hybryde juz jakies 3/4 lata i mam paznokcie w świetnym stanie i nigdy nie przedluzam bo mam swoje dlugie a na filmiku moja rekordowa dlugosc z ok 3,5 tyg odrostem XD

 6. Nasi goście z Białorusi już są! Wczoraj zagraliśmy z nimi sparing, a dla Was mamy kilka akcji z meczu fenomenalnych Krzyśka Komarzewskiego i ! Niezmiennie zapraszamy - Memoriał Leona Walleranda już od jutra w !

 7. ej w sumie to za 16 dni szkola (wiem ze mnie zabijecie za to ze wam przypominam) i zrobilabym sobie thread przydatnych rzeczy do szkoly (najbardziej dla 3 gim i liceum) z kilku przedmiotow co wy na to???

 8. Chcesz założyć organizację pozarządową albo dowiedzieć się, jak zdobyć pieniądze na jej działalność? A może chciałbyś wziąć udział w szkoleniach i warsztatach dla organizacji pozarządowych?

 9. Otóż to - szacunek wobec naszej armii to nie to samo, co bratanie się z PiS-em. To było Święto Wojska Polskiego, a nie wojska pisowskiego. Szkoda, że niektórzy politycy nawet na tę płaszczyznę przenoszą spory partyjne.

 10. status: 43 smutne dni bez nowego selfie na IG zkdlinka 30 smutnych dni bez nowego zdjęcia zkdlinka z dziećmi 11 smutnych dni bez jakiego kolwiek zdjęcia na IG zkdlinka