1. Wg Adriana w 1920 roku uratował nas Bóg i Matka Boska. Dlaczego tego nie zrobił w 1939 roku??

 2. Przemek Babiarz jest erudytą i człowiekiem renesansu. Z wielką wiedzą. Znam go od lat. Od lat też komentuje w takie uroczystości. Ciekawe dlaczego dopiero teraz się już nie podoba ...?

 3. su: jestem głodna ułanka: znowu? su: nie znowu tylko ciagle płacze

 4. 9 sie

  kurna dlaczego są zeszyty tylko z piłkarzami? skoczkowie rozwalają system a tu cicho wszędzie głucho wszędzie

 5. 13 sie

  Tylu artystow omija Polske, a jak przyjezdzaja to "omg dlaczego tu wczesniej nie bylem? Tu jest swietnie" przykre

 6. 14 sie

  Czy ktoś umie mi odpowiedzieć na proste pytanie: dlaczego leśnik zarabia 2x więcej niż policjant, nauczyciel abo pielęgniarka? Bądźcie Państwo tak uprzejmi i pomóżcie z RT

  Pokaż ten wątek
 7. Mianownik-kto? Co? Dopełniacz-kogo? Czego? Celownik-komu? Czemu? Biernik-kogo? Co? Narzędnik-z kim? Z czym? Wołacz-o! Intymnik-kto z kim? Przypierdolnik-komu? W co? Przypierdolnik materialny-komu, w co, za ile? Powodnik-dlaczego ja? Dziwnik-he? Złodziejnik-komu, gdzie ile?

 8. Wiecie dlaczego się śmieje z Wojów Mieszka czy Chrobrego? To nie jego historia. Jego przodkowie gnali na małych konikach po stepach azjatyckich. To jest też taki sam ignorant jak Kopacz, której Polska w średniowieczu kojarzy się z zacofaniem i słabością

 9. 12 sie

  Dlaczego znaki nie śpią? 😴💤

 10. 14 sie

  Kochani, ja nie wiem dlaczego wzięły się hejty, zaczepki i docinki na Sierrę. Dziewczyna jest jak złoto, uśmiechnięta, pogodna i kochana. Jak widać dzięki niej Luke jest szczęśliwy i się uśmiecha. Dlaczego chcecie mu to szczęście zabrać?

  Pokaż ten wątek