1. Patrząc na przemoc straży marszałkowskiej wobec tych zdesperowanych i zdenerwowanych kobiet w Sejmie, na płacz dzieci na wózkach inwalidzkich, na ten pisowski zamordyzm, który poprzedzony był pogardą i lekceważeniem - widać, że Dobra Zmiana spływa właśnie moralnym rynsztokiem.

 2. 23 maj

  Polskie media i polityka AD 2018 w pigułce.

 3. Mamy 8 piosenek i piosenkę, która już niedługo wypuścimy, (to nie będzie singiel. To będzie modlitwa), ludzie odbiorą na rożny sposób. Nigdy wcześniej nie robiłem takiej muzyki a czuje się w tym dobrze.

 4. takie pytanie dla chętnych do dyskusji Czy w Europie potrzebna jest seria na wzór Indycars czy Super Formuły dla takich co ich nie stac na czy tych co przegrali z różnych przyczyn presja np? O dużo prostrzych wymaganiach technicznych i nie wymagająca takich środków $$$?

 5. Siedziałam od 5 rano w redakcji, raz postanowiłam, że nie jadę. Oglądam w tv. Wyszło jak zawsze 😂🙉

 6. obecność Polski w NATO powstrzymuje Putina przed napaścią na Polskę ! mówił o tym w Gruzji śp. prezydent Lech Kaczyński, kiedy wypowiadał te pamiętne słowa "Dziś Gruzja, jutro Ukraina, a później może Polska"

 7. Zaraz się popłaczę w tej stołówce wohooo

 8. Dzisiejsze wydarzenia w Sejmie, powinny w końcu coś nam UŚWIADOMIĆ...!!!🤔

 9. Usłyszałem właśnie w reklamie „zapraszamy na reotwarcie perfumerii”. Jak usłyszę reemisję będę rehejtował.

 10. Lech Poznań bez odejmowanie punktów. 1. Kara finansowa 120.000 zł. 2. Zakaz wyjazdowy do końca 2018. 3. Kibice którzy byli w Kotle na meczu Lech - Legia, nie wchodzą na 3 mecze, w tym sama trybuna Kocioł jest pusta na jeden z tych 3 meczów (na pozostałe 2 otwarta).

  Pokaż ten wątek