1. Mamy dla Was zaproszenie na Konwencję . Spotkajmy się w niedzielę 9 grudnia w Warszawie! Rejestracja:

  2. jedno co mnie uderzyło przed zawieszeniem konta to wstawione foto Grześka gandalfa ze szpitala czy my już nie mamy żadnych granic intymności? tak pytam apel apelem o odwiedziny ale to było przepraszam delikatnie rzecz biorąc niestosowne i te powielania czy Wy myślicie?

  3. A u Mamy dobijamy 😁🤗🤗

  4. Nie moge mamy matching ikonki przez przypadem

  5. W odpowiedzi do

    Napiszę jeszcze, że świat jest taki, jaki jest.⚘Ludzie różne rzeczy mówią, piszą. Nie mamy na to wpływu.🌷Często spotykamy się z wiadomościami nie odpowiadającymi nam, nawet bolesnymi dla nas i powinniśmy rozmawiać o tym i nauczyć się dawać radę z tym, a napewno tego próbować.🌹

  6. Się Rysiu nie spytał a my tyle pomysłów mamy niektóre nośniejsze niż teraz nazwę masz można jej nie zauważyć np albo choć terazWYKRZTKNIK - to brzmi dum(r)nie🤪🤪... ale kto POchyli się i przygarnie KROPKA nowoczesna ?

  7. [] Tom Wolfe "Najlepsi. Kowboje, którzy polecieli w kosmos" () Jesteśmy dopiero na 59 stronie, ale już mamy przeczucie, w zasadzie graniczące z pewnością, że to będzie NAJLEPSZA książka, jaką w tym roku przeczytamy.

  8. 🆘Proszę o i pomoc🙏Kochani pomóżcie mi w walce o nowe ŻYCIE mojego Syna. Jaś ma dziecięce porażenie mózgowe, padaczkę która zagraża jego życiu. Brakuje nam na leczenie 119 tys. Czasu mamy coraz mniej. Wesprzyj leczenie tutaj➡️ Dziękujemy

  9. Prezes Wielkopolskich struktur Młodej Prawicy Jakub Eltman uzyskał mandat Radnego Miasta Konina. Życzę owocnej pracy dla miasta!