1. To wyglada jakby nie miala jakiegos zajebistego makijazu w sumie, a i tak wygkada pieknie, chce byc nia😢

 2. Nie było żadnego"krzyku zawiedzionego". Była dziś króciutka rozmowa telefoniczna., a po niej histeryczna panika W.Gadowskiego. Rozum mu odebrało.

 3. W odpowiedzi do

  Poznałem z 50u ukrów i ani jeden nie pracował w zagranicznej firmie,wszyscy w naszych na budowach,w szklarniach,na kolei a jak zdążyli to jeszcze u kolesia,u którego nocowali.Rozpierdolą nam gospodarkę jak nasi Niemcom i brytolom.wszystko rozumiem ale nie brednie w amoku niechęci

 4. W odpowiedzi do

  Pan piszę, ja odpowiadam. A że w tym co Pan pisze są głupoty, to odpowiadam Panu, że są tam głupoty. Może Pan to przerwać nie pisząc głupot, albo nie pisząc już wcale. Ja nie wnikam

 5. A jaka byla afera robiona przez PiS jak na moment podczas kryzysu ceny paliw skoczymy do 5zl ...Wina Tuska...A teraz?!

 6. Czy współlokatorki mogą przestać przychodzić ze swoimi chłopakami???? Bo mnie to strasznie dołuje, a jeszcze bardziej im zazdroszczę, że mogą się tak na chilli widzieć w tygodniu i tak często :—)

 7. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Weźźź nie tłumacz snajperowi, co to jest muszka, a co szczerbinka. Oki?

 8. W odpowiedzi do to i jeszcze

  I tu sie pani myli ... !!

 9. Patrząc na to, jak PiS ignoruje największą od lat aferę korupcyjną w swoim łonie, można uznać, że gdyby Miller w sprawie Rywina, a Tusk w sprawie taśm zachowali się tak samo, to staliby się ojcami tej bezczelnej hucpy. Złośliwie rolę prekursorów zostawili ekipie Kaczyńskiego.

 10. kiedyś wystarczyło, że w nią weszłam albo cokolwiek wpisałam a teraz muszę to :/

  Pokaż ten wątek