1. 15 August 1928 | A Polish girl Czesława Kwoka was born in Wólka Złojecka in Zamość region. She arrived at with her mother on 13 Dec 1942 in a transport of 318 women. Czesława (camp no. 26947) was murdered with phenol injection on 12 March 1943. (colour )

 2. Dziś rocznica bitwy, z której naprawdę możemy być dumni. Wygrana wypracowana strategią, wywiadem, także odwagą. Zwycięstwo militarne, a nie moralne.

 3. Czesława Kwoka was born in Wólka Złojecka in 1928. Czesława and her mother, Katarzyna, were Roman Catholics: a group reviled by the Nazi Party. She was murdered with a phenol injection to the heart at the age of 14. Read her story.

 4. Jesteście zjebani co niektórzy, ale skoro wam tak zależy to macie. Wniosek na 300+ został złożony Zalalo mi pokój i łóżko mi się zawaliło przez co musialam spać na materacu. A za coś trzeba było ogarnąć dla mnie łóżko bo chyba nie będę spała na podłodze.

  Pokaż ten wątek
 5. wkurwiam się bardzo kiedy widzę tłity " to gówno i nie rozumiem jak można to oglądać wtf za co to. dostaje nagrody??????? 🤮🤮🤮" a wiec Riverdale to. dobry serial( nie mówię że arcydzieło) a idk kzoe nagrody dostaje za hmm soundtrack który jest idealnie dopasowany

  Pokaż ten wątek
 6. niektóre wtyczki są tak pojebane ze żeby to gówno wpiac albo odpiac z kontaktu to sie trzeba tak nameczyc ze można od razu ćwiczenia na ręce odhaczyc bo na to samo wychodzi przysięgam

 7. M☆G☆DARLING By Mizuto Aqua

 8. W odpowiedzi do

  Jeszcze dynamiczniej rosną ceny na zawody w Wiśle. W ciągu czterech sezonów wartość tańszego biletu wzrosła o 80 zł (z 60 do 140 zł), a droższego o 160 zł (z 60 do 220 zł). Więcej o biletach na skoki narciarskie tutaj➡

 9. A tak prezentuje się trofeum, o które toczyć się będzie dzisiejsza batalia na Lilleküla Staadion. walczy o piąty triumf w , o trzeci.

 10. W odpowiedzi do

  Kurwa*