1. 22 maj

  Po Warszawie chodzą słuchy, że Suski prowadzi listę na relikwie ponaczelnikowe. W PiSie konsterncja. Trzeba jakoś załatwić 24 palce, 46 zębów i 32 żebra.

 2. 20 maj

  samookaleczanie samookaleczaniem ale jakbym miała się zabić to nie chciałabym zrobić tego poprzez podciecie żył

 3. pamiętajcie, że nawet najmniejsze zmiany mogą przynieść spore efekty 🍃 np. - zmień mleko 3% na 1% - zamiast robić drzemkę popołudniu, idź na spacer - zamiast dwóch łyżeczek cukru do kawy użyj jednej - podczas mycia zębów rób przysiady i wiele innych🌹

 4. 21 maj

  Serce Jezusa, z bezgraniczną ufnością pragniemy przylgnąć do Ciebie, aby Twoja Miłość i Pokój mogły bez przeszkód spływać do naszych serc i poprzez nie rozlewać się na cały świat czyniąc z niego Królestwo Bożej Miłości.

 5. Nie mnie oceniać powagi i etyki mediów. Są specjaliści... JK można nie lubić i nienawidzieć... ale pokazywanie poprzez paparazzi w Faktach TVN o kulach jadącego na operacje do szpitala to wyjątkowe chamstwo

 6. 18 maj

  Przepraszam Prawdziwych Polaków, że nie dzielę obywateli mojego kraju wedle koloru skóry czy wyznawanej religii, a poprzez ich stosunek do pracy. Przy okazji ponawiam ogłoszenie: sprzedam Opla i wymienię tuzin „patriotów” na jednego pracującego Hindusa. W gratisie Jaś Singer.

 7. 16 maj

  Z poniższego zestawienia widać, że PO wypłaciła sobie w czasie 8 - letnich swoich rządów ponad pół miliarda złotych! Nic więc dziwneg, że w tak bezwzględny sposób poprzez ulicę i zagranicę niszczy PiS, a w ten sposób i Polskę. Liczy się tylko złoty cielec - skrupułów nie ma!

 8. 22 maj

  Panie Marszałku , my niżej podpisani, zwracamy się z prośbą o przywrócenie Sejmowi należytej godności i powagi, poprzez usunięcie osób przebywających tam nielegalnie i de facto prowadzących kampanię polityczną wymierzoną w demokratycznie wybraną władzę.

 9. 18 maj

  Niesamowite jak poprzez zatrudnienie Ivana wypraliśmy mózgi kibicom💪