1. Najświeższy bełkot Krystyny Pawłowicz. Od demokracji poprzez Oświęcim do Mazurka Dąbrowskiego. Widać wyraźnie, że Krystyna jest człowiekiem PRL i jej demokracja to państwo demoludów.

 2. Podnieśliście swoją reputację przez trasę z One Direction w 2012. Jak bardzo obserwowanie ich odnoszących sukces poprzez pójście w inne kierunki i odejście od zwyczajnej "boy bandowej" rutyny wpłynęło na waszą decyzję co do dążenia do nowego brzmienia?

 3. Jeżeli komuś żal tego, że ukarano ubeków poprzez ścięcie ich emerytur, to niech poczyta jak oni traktowali biskupa Antoniego Baraniaka, gdy szukali haków na Prymasa Tysiąclecia

  Pokaż ten wątek
 4. 12 sie

  Uważam, że program bardzo traci na wartości poprzez zapraszanie takich ludzi jak Pan Wenderlich. Może przywrócić wieczorynkę i niech tam opowiada bajki. Nie słyszałem jeszcze odpowiedzi na temat od tego człowieka.

 5. 17 sie

  Jedną z metod wpływu na polityków jest oprócz podkupowania wysyłanie na rozmowy młodych skromnie wyglądających kobiet. Działał nie tylko przez pieniądze ale i poprzez łóżko. O tym pisałam kilka lat temu i pisała też rosyjska opozycjonistka Romanova z otoczenia

 6. 15 sie

  Ashton powiedział że stara się wyładować swoją złą energie w swoich piosenkach albo poprzez krzyczenie w poduszkę 😂

 7. Patrzcie jak się brzytwy chwytają. Brakuje im trolli. Może ostatnio to wcale nie było czyszczenie twittera tylko pisowcy ze wstydu kasowali szybko swoje konta 😂😂😂. A Matecki bohater, ze Szczecina juz pisze 😂😂😂. Nowa fucha? Kto mu płaci? Nadal MS?

 8. 15 sie

  Do biało-czerwonego pielgrzymowania trzeba dołożyć staranie, aby Polska, którą kocham, szanuję, za której niepodległość dziękuję, stała się faktycznie i konkretnie mieszkaniem Boga, poprzez moją osobistą przemianę, mówił Przeor podczas Mszy św. dla grup warszawskich.

 9. 16 sie

  Uwaga, jeden z cytatów sezonu. Prezes Valencii, Anil Murthy twierdzi, że problemem na Estadio Mestalla jest wnoszenie słonecznika i musieli z tego powodu wydać prawie milion euro na czyszczenie trybun.

 10. 16 sie

  Bank poprzez fałszywą informację od jego pracownika "przekręcił" mnie na ponad 4.000 zł. Widzę, że działa doskonale.