1. 12 sie

  EJ LUDZIE NAJPIERW PASTA DO ZĘBÓW I POTEM WODA, CZY NA ODWRÓT?

 2. 13 sie

  nudzi mi się, więc zaraz zrobię tutaj thread marvel cast bez zębów i brwi X D

 3. 11 sie

  unpopular opinion: ciaza jest obrzydliwa i nie wiem czemu ktokolwiek chcialby w ogole byc w takim stanie, noworodki sa disgusting as well wygladaja jak male obslizgle robale i nie maja zebow kurwaaaaaa tylko rycza thats it I Hate It

  Pokaż ten wątek
 4. 11 sie

  „-Mamuś, a cemu ten Pan ma takie wielkie ocy? -Żeby nas lepiej widzieć córuś. -Mamuś, a cy ten Pan nas zje? -Nie córuś, to nie wilk, nie bój się, ten Pan nawet zębów nie ma.” Miłego weekendu :)

 5. 6. Podczas mycia zębów wyłącz wodę! 💦 idk jest to chyba proste ale znam osoby, które w tym czasie nie wyłączają wody i ona sobie tak leci aż do tego czasu jak się umyje zęby a to kolejne marnowanie wody! Trzeba ją oszczędzać!

  Pokaż ten wątek
 6. 6 sie

  “Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.”

 7. 6 sie

  Wyślij dziecko na wakacje i wróci bez zębów 😂😂😂

 8. 12 sie

  jestem wkurwiona bo kurwa jezdze sb na rolkach i chodza za mna debile i dra sie: WYJEB SB!! i jeden mi nawet machnal noga jak jechalam:DDD I KURWA PRZYSIEGAM ZE NIGDY NIE WYJEBALAM SIE NA KOLANA A DZIS JAK ZARABALAM TO O MALO ZEBOW NIE STRACILAM KURWA:---)

  Pokaż ten wątek
 9. 8 sie

  29. używałaś/łeś czyjejś szczoteczki do zębów

  Pokaż ten wątek
 10. 9 sie

  ej kochani wege i środowiskowe świry, wiecie może gdzie dostanę bambusowe szczoteczki do zębów?

  Pokaż ten wątek