1. Protestujący: jak pan może nam pomóc? Lech Wałęsa: jak bym wiedział to bym wam powiedział.

 2. w ogóle wkurwiają mnie ludzie dzisiaj, widze jakies hejciki na bts no bo hype i wgl ja pierdole ludzie no udało im sie osiagmąc sukces jaki z tym jest problem? zazdrość, ze to nie wasz uband czy jak? gdyby to był każdy inny band to bym sie tez cieszyła

  Pokaż ten wątek
 3. "Do Sojusznika nie wysyła się Komornika" Czy Premier Morawiecki - tak jak cały PiS - również nie zna chłopa? 🤔😏

 4. Ten gość powinien wypierdalać stąd. Twarz wszystkich przegranych lat, twarz, która tworzy, rządzi szatnią przegranych zawodników. Z czym do ludzi? Ktoś go uważa za ikonę? Czego niby? Meczu z Arką? Meczu z Żalgirisem? A może odejść cennych ludzi, jak MS czy teraz Emir? Cyrk.

 5. Jesse Marsch, trener New York Red Bulls. Dlatego uwielbiam tego gościa. Ilu widzieliście trenerów, którzy olewają na chwilę mecz, żeby sprawdzić co dzieje się z kontuzjowanym zawodnikiem i gościa po prostu... przytulić? Klasa A jego New York Red Bulls wygrali w Atlancie 3:1

 6. to chyba moja ostatnia szansa na vipa, wiecie o której dziś kupię tego ticketless? I na jakiej stronie?

 7. Przepraszam czy ktoś z Państwa też musi być dziś o 18.00 w Puławach?

 8. Ciekawe jak propagandowa TVPiS odniesie się do wizyty Prezydenta Lecha Wałęsy w Sejmie? Pewne scenariusze już można sobie wyobrazić. W obronie najsłabszych staje postać, która w kraju i na świecie jest symbolem solidarności rozumianej w aspekcie poczucia wspólnoty z ludzi.

  Pokaż ten wątek
 9. SO w Warszawie XXV C 546/16 z 18.04.2018 r. No i mamy kolejną przegraną Z umowy usunięto zapisy pozwalające bankowi na dowolne przeliczanie zobowiązania kredytobiorcy. Z umowy wypadają kursy Kłopoty wieszczą kłopoty Getin-u?