1. L.Wałęsa: Załóżmy, że byłem agentem. Czy może minister Spraw Wew. zdradzić swojego agenta? Ludzie, przecież to niemożliwe! A jak to robi, to znaczy, że zdradza, a drugie, że robi to celowo, przeciw. To jest zemsta Kiszczaka zza grobu, albo zdrada. Nie wolno tego było jemu zrobić!

 2. chciałabym założyć marvelowe dm do rp. czy ktoś jest chętny?

  Pokaż ten wątek
 3. 19 maj

  Polskie Mendes Army: Shawn, gdzie jest drugi koncert w Polsce? Shawn:

 4. I co dalej chcecie mi powiedzieć, że królem tańca jest jakiś Taemin? Pfff... ja was proszę, przestańcie się oszukiwać i spójrzcie prawdzie w oczy. BIG MARVEL JEST LEPESZY OD KAŻDEGO MAIN DANCER Z JAKIEGOKOLWIEK ZESPOŁU.

 5. Sam nie wiem, czy absencja opozycji w TVP to juz jest poczatek repolonizacji mediow?

  Pokaż ten wątek
 6. "Panie marszałku kochany, czego pan się boi?" "Sejm jest nasz!" czyli Marek "Deratyzator" Kuchciński w .

 7. Rebe,co to jest dylemat? A więc,wyobraź sobie darmową wieprzowine........

 8. mówisz że miałeś kiepski dzień? W DZIECI W AFRYCR NIR MAJĄ CO JEŚĆ TY EGOISTYCZNA ŁAJZO JAK MOŻESZ MÓWIĆ ŻE TYYY MIAŁEŚ CIĘŻKI DZIEŃ JAK JEDYNYM TWOIM PROBLEMEM JEST NIEDOJEDZONY PIERDOLONY NALEŚNIK I TY MASZ CZELNOŚĆ MÓWIĆ ŻE MIAŁEŚ CIĘŻKI DZIEŃ?!?!?!??????!???!!!!!

  Pokaż ten wątek
 9. 18 maj

  , jak gdyby nigdy nic, mówi w telewizji Karnowskich, że jest zdecydowanym zwolennikiem opcji prorosyjskiej🇷🇺💀. I co mu pan zrobisz?

  Pokaż ten wątek
 10. 18 maj

  Co za różnica czy ktoś jest homo, bi czy trans? Czy wy patrzycie na rodzaj kamienia kiedy go myjecie? NIE! Wy go kurwa albo myjecie z szacunkiem żeby nie zetrzeć albo dajecie mu spokój