1. dla swoich członków, rodzin, kolesi. Oszukał wszystkich Polaków, którzy płacą za podłą zmianę PiS. NIE TAK MIAŁO BYĆ... OBIECALI - OSZUKALI Widzisz billboard z akcją ? Zrób mu zdjęcie i zamieść na TT z hasztagiem. Pokażmy że Polacy mają dość!

 2. Coraz lepiej! To sam negocjował nasze członkostwo w ! 🤣💦😂😅🤭👏Czego jeszcze się dowiemy? Śmichy śmichami, ale to, że minister nie żyje, nie znaczy że Pan może tak bezgranicznie bajdurzyć, Panie Premierze.

 3. W odpowiedzi do

  kto to? 😎

 4. W odpowiedzi do

  i czy w blokui? , bo jesli w bloku to moze twoj sasiad z góry czy coś

 5. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Ja wysiadam. Dla mnie to absurd. Elity jestem w stanie zrozumieć. Śmieją sie z tego. Ale nas ludzi? Skakać sobie do oczu z powodu partii politycznych ? Nie dzięki

 6. przecież to nie trwa dwie godziny tylko mnie wtf???? pokazywało dwie

  Pokaż ten wątek
 7. A w rzeczywistości jest to głupie dziecko z którym ,,zerwał/a partner/ka'' jeśli można to tak nazwać. Co o tym sądzicie ?

  Pokaż ten wątek
 8. W odpowiedzi do

  Liberalizm to kolejna choroba po ateizmie. Ludzkie postrzeganie wolnosci, jest niebezpieczne. Kogo Pan widzi dziś jako "prawice" ? Kto kogo umoralnia ? Kto sie tym przejmuje ? Wiele razy tu pisałem. Zaczynajmy od siebie. To sie tyczy wszystkich

 9. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Z tym pytaniem jeszcze daleko ale - czy wg Was ktoś z polskiej ligi może dostać powołanie patrząc na grę w naszej lidze i "skład" naszych za granicą? Ja myśle, że Jurek Brzęczek powoła z dwóch "świerzaków" z polskiej ligi we wrześniu.

 10. W odpowiedzi do

  Tomaszku - przegladam twoj branzowy portalik dla pisowcow - nic o miedzypanstwowej wielkiej wagi wizycie prezydenta wszystkich pisowcow w Australii- ladnie to tak??