Czy jestem w ciąży – test online

Za pomocą tradycyjnego domowego testu ciążowego można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, czy jestem w ciąży (clearblue.com).


czy jestem w ciąży

Foto: i.obrazky.pl

Sprawdza on bowiem stężenie w moczu produkowanej…

czy jestem w ciąży

Foto: bi.gazeta.pl

Sprawdza on bowiem stężenie w moczu produkowanej przez trofoblast gonadotropiny kosmówkowej( hCG ), której pojawienie się świadczy o zagnieżdżeniu się jaja płodowego w błonie śluzowej macicy. Są jednak inne objawy, które pozwalają odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jestem w ciąży. Prawdopodobieństwo bycia w ciąży można sprawdzić wykonując np. test ciążowy online. Wystarczy odpowiadać na pytania, a program pozwoli nam uzyskać odpowiedź, czy jestem w ciąży, czy nie. Oczywiście wyniku takiego testu ciążowego online nie można brać za pewnik, gdyż tylko badanie moczu, krwi, bądź wizyta u ginekologa będą mogły to ostatecznie potwierdzić.

Często bowiem te same objawy, które mogą…

czy jestem w ciąży

Foto: bi.gazeta.pl

Często bowiem te same objawy, które mogą świadczyć o tym, że jestem w ciąży, mogą świadczyć także o wielu innych sprawach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozwiać, albo potwierdzić swoje obawy, czy jestem w ciąży. Kosztuje to jedynie 19 groszy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *