1. "Odrzucamy wszelkie zarzuty zawarte w tych publikacjach, a w szczególności ten, że telewizja TVN zapłaciła osobom trzecim za zorganizowanie tego wydarzenia. Oskarżenia te są całkowicie niezgodne z prawdą, co wykaże postępowanie przed sądem."

  2. Diecezji polski ma 45. A na to jakże ważne spotkanie w przybyło zaledwie kilkunastu rzeczników? Co z resztą? Nie są zainteresowani? A później się dziwić, że w sprawie skandali i jest jak jest.

  3. Ruszamy w drogę 🚌➡Stargard Czeka nas długa podróż, ale humory legionistom dopisują! 😉😊

  4. Mój etatowy trollik z prawej ma pytanie, a ja nie wiem czy jest to retoryczne pytanie :(

  5. Grzecznie przypominam o dzisiejszym meczu . O 19.55 w 1️⃣ Wacker - . Pozostając w konwencji żywieniowej, bardzo lubię Toblerony, ale razem z liczymy, że Nafciarze wrócą ze Szwajcarii z dwoma punktami.

  6. Dzisiejsze konferencyjne farmazony Beaty Mazurek, na temat ustaleń co do sprawy można skwitować w jeden tylko sposób...🔽 Zawsze tak samo, pustka w głowie, pustka w słowach.

  7. W Kafarnaum jesteśmy teraz

  8. Sharia Germany - przyszłość Europy. Zanim skomentujesz, obejrzyj. I pomyśl, czy takiego świata chcesz. Polygamy is now legal & taxpayer funded — provided you’re a male "Refugee" "Achmed had always wanted to go to Germany, here we get support. They give us welfare benefits"

    Konto użytkownika @AmyMek zostało zablokowane w Germany z powodu lokalnych przepisów. Dowiedz się więcej
  9. W aukcji mocowej na 2021 rok zakontraktowało co najmniej 11 652 MW, z czego 7 009 MW to jednostki istniejące, a 1 944 MW to nowe. Cena zamknięcia aukcji mieści się w przedziale 218,56 do 240,40 PLN/kW/rok