1. Biedny Vital. Zanim w tym tłumie znajdzie tego którego chce opierdolić to mu się przerwa kończy.

 2. CAMP NOU ŻEGNA ANDRÉSA INIESTĘ! 😢😢😢 Legendarny hiszpański pomocnik rozegrał swój ostatni mecz w barwach FC Barcelony. Wzruszające chwile!

 3. Panie Vital takie słowa do gwiazd volejbola w polsatach, eksperci chyba zawału dostaną 😂😂😂

 4. Dzwonek domofonu. - Kto tam? - pytam. Słyszę jak mój najmłodszy syn odchrząkuje i zniżając głos mówi: - Czy chce pani porozmawiać o Bogu?

 5. W związku z wydarzeniami na meczu 37. kolejki Lech Poznań – Legia Warszawa, informujemy, że decyzje ws. przerwanego meczu w Poznaniu podejmie Komisja Ligi. Posiedzenie odbędzie się w trybie pilnym jeszcze dziś, gdy członkowie Komisji otrzymają raport meczowy delegata PZPN.

 6. 20 maj

  ARKADIUSZOOO! 😍😍😍 Polak strzelił gola na 1-0 w meczu SSC Napoli v FC Crotone. Brawo, ! 👏Czy zobaczymy kolejne trafienia reprezentanta 🇵🇱? Oglądajcie Eleven Sports 2!

 7. Czy zreformowana Straż Marszałkowska będzie miała na stanie broń ciężką? Na przykład czołgi?

 8. goal: w życiu znajdź sobie kogoś kto patrzy na ciebie jak ja na moją dziecinkę NIE WCALE NIE NAZWAŁAM GIATRY IMPALA I WCALE NIE TRAKTUJE JEJ JAK DEAN IMPALE NIEEEEEE

 9. Izrael wściekły na holenderską parodię utworu, który wygrał Eurowizję, oskarża hol. nadawcę NPO o "ohydny antysemityzm" W tle widoczne bombardowanie Palestyny i tekst refrenu: "spójrz jak ładnie zrzucam bomby..."

 10. Wg Hartwich prawie 100% osób w Polsce solidaryzuje się z nimi i ich zapomniała chyba o tych niepełnosprawnych sprzed Sejmu którzy są za tym aby zakończyli protest... Taka sama megalomanka jak Wałęsa😂😂😂