1. Różnica między tamtymi taśmami a tą z KNF jest taka, że wtedy nagrywanie było przestępcze, a rozmowy niewinne. A teraz jest na odwrót.

 2. A gdyby tak przenieść się kilkadziesiąt lat wstecz.... Fot.

  Pokaż ten wątek
 3. A jeśli prawdą jest to, że pan K. z GetBack ma całą biblioteczkę z nagraniami, to jazda bez trzymanki dopiero się rozpoczyna.

 4. Coraz bardziej wyglada to na aferę , a nie tylko

 5. Gramy w tym meczu falami. Prowadziliśmy już 39:33, ale końcówka drugiej kwarty należała do gospodarzy. Prowadzą 41:40. Darko Planinic ma 10 punktów, a nasz zespół trafił już 6 z 11 rzutów za trzy.

  Pokaż ten wątek
 6. W odpowiedzi do

  Fabryka Mercedesa będzie otwarta już niebawem, a BMW się wycofało i bardzo dobrze, bo chcieli na wiatrakach ugrać swoje kosztem Polaków.

 7. Unia Europejska jako chora organizacja, może mieć tylko chore diagnozy. Jeden ważny eurokrata nazywa tą samą grupę ludzi faszystami, a drugi bolszewikami. Te doktryny się zwalczały, ale są bardzo podobne, bo pochodzą od Marksa, idola ich wszystkich 🤔.

 8. Wybrać, może straty... zostawić ryzyko... to się nazywa dylemat pechowca ale jak ruszy lawina, możesz nie zdążyć wybrać a z syndykiem różnie może być. Kaczyści idą z Czarneckim na wojnę bezpardonową a klientów jego banków mają gdzieś.

 9. ej a aktualizacja messengera jest ladna

  Pokaż ten wątek
 10. A JA CHCIALAM ZROBIC SS ZEBY MACOESZYC SOE STARYM WYGLADEM MESS A TY TAKA (CHUJOWA) NIESPODZIANKA