1. tak właśnie jest. jak wstępujesz w szeregi feministek, to składasz uroczystą przysięgę, że juz nigdy więcej nie użyjesz mydła. mamy też specjalny dekret określający obowiązkową długość włosów na nogach, w miejscach intymnych i pod pachami. całość podpisujemy krwią.

 2. 13 sie

  Ok, rudowłosi się tacy urodzili, ale po co się obnoszą ze swoim kolorem włosów? To, że są rudowłosi już jest wybrykiem, a oni jeszcze czują się świetnie z tym kolorem. Ja mam rudowłosą przyjaciółkę i ona zawsze przy mnie nosi peruki, żebym nie czuła się źle. Bierzcie przykład.

  Pokaż ten wątek
 3. Warto nosić w torebce: - tabletki przeciwbólowe, - podpaski/tampony, - pomadkę do ust, - husteczki, - antybakteryjny żel do rąk, - gumkę do włosów, - słuchawki, - mgiełkę do ciała/perfumy, - butelkę wody, - gumy do żucia, - notesik.

 4. 13 sie

  thread: KOREAŃSKA PIELĘGNACJA

  Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
  Pokaż ten wątek
 5. Ej ale z Tym to się zgodzę. Nacjonalizm to nie patriotyzm. to coś więcej, to codzienna praca dla Narodu.

 6. 14 sie

  nie ma koloru wlosow, w którym bambam by wygladal zle🤷🏻‍♀️

 7. Dziękujemy wszystkim żołnierzom za codzienną współpracę, wzajemne wsparcie, pomoc i naszą służbę dla Ojczyzny🇵🇱 Wszystkiego najlepszego dla wszystkich żołnierzy i pracowników wojska.

 8. 8 sie

  potrzebuję guzika, który po wciśnięciu powstrzyma rośnięcie włosów na nogach!!!

 9. Staszek, zmień farbę do włosów, albo zacznij ją używać wyłącznie na głowie. spustoszenie w mózgu wydaje się byc nieodwracalne!!!

 10. 13 sie

  KURWA CHCECIE MI POWIEDZIEĆ ŻE WSZYSCY OBSTAWIALI JAKI KOLOR WŁOSÓW BĘDZIE MIAŁ JUNGKOOK, RÓŻOWY, BRZOSKWINIOWY, POMARAŃCZOWY, ALE CZY KTOKOLWIEK SPODZIEWAŁ SIĘ ŻE WYPIERDOLI Z WINOGRONEM NA ŁBIE