1. Według „GW” Robert Biedroń osieroci Słupsk i powoła projekt polityczny „Kocham Polskę”. Pytanie: którą Polskę? Tę, która chce się jednoczyć przeciw PiS? Tę, która uroiła sobie POPiS i kpi ze zjednoczenia? Tę, która wyzywa rodaków od kanalii? Czy tę, która znów da PiS zwycięstwo?

 2. Skrajna lewica nadal szkoli policję w zakresie tzw. przestępstw z nienawiści, wkładając w to swoje treści ideologiczne, rozszerzające zakres „faszyzmu” na polski ruch narodowy i „nienawiści” na krytykę multikulturalizmu. Co na to politycy PiS? Czy obudzą się dopiero w opozycji?

 3. POlityczne popychadło - poseł Szczerba stwierdził, że 15 sierpnia w Warszawie odbędzie się parada PiS. Ten poseł z przypadku nie wie, że jest to Święto Wojska Polskiego i wojsko chce, abyśmy tego dnia byli wspólnotą? Czego więc chce? Oto jest pytanie.😂

 4. ej @ ludzie którzy dają pod tt kom „ żeby nie zgubić” wiecie ze istnieje coś takiego jak zakładki??? like mówie tylko żeby wam życie ułatwic

 5. Akcja jest równie śmieszna jak Duda rozdający drożdżówki i kawę. A przy okazji - panie co się stało, że już pan z bułeczkami po mieście nie lata? Co się stało ze słynnym ?

 6. Chciałabym zrobić squad 5sosfam, co wy na to? 😏

  Pokaż ten wątek
 7. Czy wy też odczuwacie taki straszny niepokój i szybsze bicie serca jak ktoś wam pisze albo mówi, że musicie poważnie porozmawiać? Ja zawsze tak mam, a zwłaszcza jak mam coś takiego z kimś bardzo dla mnie ważnym.

 8. Myśleliście, że dzisiaj się Krycha nie zesra...?

 9. Kocham 😂 "Stu, to prawda, że Ed rzuci robienie muzyki kiedy będzie miał dziecko? Stu: został zastąpiony robotem 3 lata temu i jeszcze nikt się nie zauważył"

  Pokaż ten wątek
 10. Myśleliscie, że Bangtani nie byli świadomi takiej "okrutnej" rekacji fandomu na wersje S? Jak tak, to wielkie XD, wszystko jest u nich zaplanowane od dawna, na waszym miejscu poczekałbym jeszcze na kolejne dwa koncepty wtedy możecie pocałować im buty za to ci stworzyli.