1. A wiesz , że urodziłeś się w okrągłą 560 rocznicę objęcia przez Ulricha von Jungingena stanowiska wielkiego mistrza zakonu krzyżackiego?

 2. Czy państwo PIS bankrutuje już dziś czy dopiero jutro? Czy przetrzyma jeszcze kolejne wybory? ZUS pada, w policji finansowa katastrofa, brakuje środków na złom z Australii, w marszu niepodległości wojowie Mieszka I zastąpili Caracale ! Co dalej ?

 3. Nieoczekiwanie twarzą i symbolem PiS w mijającym tygodniu stał się minister Błaszczak. Agresja wobec mniejszości ("sodomici") i totalna niekompetencja MON przy "zakupie" okrętów. Ośmieszył Polskę, było o nim w "Washington Post", poznaje go Australia. Nowy lider wyścigu delfinów?

 4. UWAGA! Oddam prześliczny naszyjnik robiony ręcznie przez pewnego Bułgara. Niestety osoba, której miałam go podarować wbiła mi kołek w serce także nie mam co z nim zrobić, a sama nie znam nikogo innego o imieniu DOMINIKA, nie chce żeby sie zmarnował... Ktoś zainteresowany?

  Pokaż ten wątek
 5. 16 sie

  Pisowska KRS może być zawieszona w Europejskiej Sieci Rad Sądownictwa, pisowskie państwo może być objęte karami nałożonymi przez TSUE, pisowski rząd może być izolowany w UE. Myślicie, że oni sobie coś z tego robią? Nie. Oni już dawno wybrali kremlowski czar mentalnego Polexitu.

 6. my jeszcze w łożeczku, a wy? 💤☀️

  Pokaż ten wątek
 7. Do 2010 r. władze Grecji fałszowały statystyki, co opozniało kroki zaradcze i spotegowało krach. Pod presją mianowanono nowego szefa urzędu statyst.,A. Georgiu.Ten oczyścił grecką stajnię Augiasza.Od 7 lat ścigają go kolejni greccy prokuratorzy i umiewinniają sądy.Brzmi znajomo?

 8. aha???????? miałeś jeść więcej i co????? gowno

 9. Ale balet wczoraj był na TT.LP co ? :) Pora zaparzyć kawkę i przeczytać wszystkie 999+ powiadomień, może do obiadu zdążę 😂

 10. To jeden z ulubionych goli z ostatnich meczów ze Śląskiem Wrocław…piękna akcja…Murawski niby w ciemno, ale zanim dostał piłkę to on już wiedział gdzie kto jest…tylko kto w poniedziałek tak wrzuci piłkę…? Majewski dasz radę ? Drygas dasz radę ?