1. "Teraz" - jako nazwa partii? Przecież to nawet jako nazwa samoobsługowego bistra brzmiałoby źle, a co dopiero politycznego ugrupowania. Teraz Ryszard Petru ma coraz słabsze pomysły.

 2. W odpowiedzi do

  ja? kto to w ogole

 3. Obiekt latajacy w chmurach ale paliwo ! jak zwykle na bani. Tym razem nawet buty mu sie pomieszaly. I taki ciul rzadzi ?

 4. Poważnie Panie Andrzeju dziwisz się? Przecież jesteś członkiem Centrum Adama Smitha i powinieneś rozumieć wszyscy mamy jednakowe brzuszki to ile brzuszek miliardera może zjeść a miliony małych brzuszków muszą być karmione. To właśnie tym nowym co idzie

 5. I się dowiedziałam ostatnio ze M i D są rodzina i jak usłyszałam to takie serio? Ale potem byłam jak w sumie to Maka coś w sobie podobnego xD

  Pokaż ten wątek
 6. Ataku na Polskę???😂😂😂 Bo ujawnili, pokazali kilku neonazistów. A ty wolałabyś udawać, że ich w Polsce nie ma. No przecież jak to możliwe, że pod rządami PiS naziści biegają po lesie, co nie 😂😂😂

 7. No i wyszło "dobre" wychowanie w całej krasie! Fajnie! Większość wielbicieli PełO, to małe, proste... Rzygnąć ci? Bez szkoły każdy potrafi. Ale ja takich, jak ty lekceważę. "Nie dam ci prztyczka, ani klapsa. Nie powiem nawet Pies cię je*ał, bo to mezalians byłby dla psa."

 8. W odpowiedzi do

  "w polskich rękach" to za mało TVP jest teoretycznie w polskich rękach o co? Manipulacje, cenzura, codzienna propaganda dla idiotów, brak realizacji misji wykraczającej poza politykę.

 9. W odpowiedzi do

  A tymczasem dziś w u red. w TVP INFO jak gdyby nigdy nic gościł poseł , który w kampanii posługiwał się nazistowską symboliką dyskredytującą przeciwników politycznych. Czy tak to ma wyglądać Panie ?