Co dają nam piękne zęby

iękne, białe zęby mogą być naszą wizytówką. Na pewno piękne zęby dają nam większą pewność siebie. Nie musimy ukrywać zębów i nie czujemy się tak zakłopotani gdy się uśmiechamy.Piękny śnieżno biały uśmiech może nam…

Piękny śnieżno biały uśmiech może nam np. pomóc dostać prace jeżeli będziemy szeroko uśmiechać się na rozmowie z szefem. Dzięki niemu lepiej wypadniemy na randce na, którą tyle czekaliśmy. Jeżeli wiemy, że nasze żeby są naprawdę białe na pewno częściej się uśmiechamy, a co za tym idzie jesteśmy radośniejsi co na pewno zauważy nasze najbliższe otoczenie. Jeżeli wydaje nam się, że nasze zęby są już tak szare, że nic im już nie pomoże warto pomyśleć np. o zabiegu wybielającym, który wykonuje dentysta.

Galeria

Jednak o piękne zęby trzeba trzeba systematycznie dbać tak by efekt trwał cały czas. Będziemy musieli jednak zrezygnować z papierosów i kawy gdyż to są 2 podstawowe czynniki, które niszczą nasze zęby bardzo szybko i trwale. Naprawdę warto jest się o to postarać gdyż mając lśniące zęby na pewno będziemy bardziej zauważalni. Ciągle będziemy się uśmiechać i łatwiej nam będzie nawiązywać nowe kontakty, nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym. Koszty nie są duże, a efekt będzie porażający, warto jest więc spróbować.

Comments (1)
  1. przystojny35 22-Sierpień-2011

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *