1. 4 lata temu znany chrześcijanin Dominik Tarczyński, b. pomocnik egzorcysty (opętani pluli gwoździami), dziś poseł partii, współorganizował wizytę mistyczki, która smarowała „świętym łojem” (wypływa z jej rąk) klęczącego p. Dudę. A wy chcieliście, żeby stał na straży konstytucji.

  Pokaż ten wątek
 2. 18 sie

  Słowa nie oddadzą tego, co działo się na dzisiejszej w Warszawie! Sprawy senioralne to ważny punkt mojego programu– a z kim lepiej o nich rozmawiać, jeśli nie z Wami? Takie dni jak dziś ładują pozytywną energią i motywują do dalszej pracy. Dzięki!

 3. 18 sie

  Wiara,że PIS działa w interesie narodu to podobny idiotyzm, co wiara,że własność państwowa służy narodowi.Własność państwowa służy PIS-owi.A komu służyła totalna własność państwowa w PRL.?Komu służy w Korei Płn, na Kubie, na Białorusi..?

 4. kocham Ciebie i Twój uśmiech i wszystko co związanie z Tobą również 🙈

 5. co wy kurwa śpicie wszyscy

 6. czy jestem okropną siostrą, bo udałam, że nie ma prądu i wyłączyłam telewizor i wszystko, żeby moja siostra szybko poszła spać zamiast oglądać bajki?

 7. co to za papieroski i czy dostane je w pl

 8. O-e-o O-e-o Czeka siedem mórz trzeba płynąć już. Ruszam w świat z bratem brat Zack i Cody. Popłyną po przygody! Nie ma to jak statek! O-e-o cała naprzód, O-e-o aż od masztu po kil! Znów szaleją brat z bratem! O-e-o co tam ziemia! O-e-o im ocean się śni!

 9. mam listę filmów do obejrzenia, a nie wiem co oglądać

 10. Jak mądra babcia przerobiła słowa |a na opowieść o plotkach. Trzy sita,historia o plotkowaniu,jak niewiele jest prawdy w słowach, które wychodzą z różnych ust,skoro coś nie jest prawdziwe, nie jest dobre i nie jest potrzebne to po co o tym mówić.

  Pokaż ten wątek