1. Patrząc na przemoc straży marszałkowskiej wobec tych zdesperowanych i zdenerwowanych kobiet w Sejmie, na płacz dzieci na wózkach inwalidzkich, na ten pisowski zamordyzm, który poprzedzony był pogardą i lekceważeniem - widać, że Dobra Zmiana spływa właśnie moralnym rynsztokiem.

  2. 23 maj

    Polskie media i polityka AD 2018 w pigułce.

  3. Mamy 8 piosenek i piosenkę, która już niedługo wypuścimy, (to nie będzie singiel. To będzie modlitwa), ludzie odbiorą na rożny sposób. Nigdy wcześniej nie robiłem takiej muzyki a czuje się w tym dobrze.

  4. Terrorysta w spódnicy - tu jako "2" - zadaje przemoc innemu terroryście w spódnicy - tu jako "1". DOŚĆ DYKTATURY KOBIET!

  5. To jest na poziomie mojej irytacji gdy zabrano mi zabawkę w przedszkolu

  6. Portrety Piłsudskiego w kościołach - groteska. Człowiek, który był okultystą, uczestniczył w czarnych mszach, wyrzekł się katolicyzmu, wydawał dyrektywy do walki z Kościołem, związał się z heretykami i masonami. Zobowiązał się przekazać Wileńszczyznę Żydom jako ich autonomia.

  7. jeśli pepini do siebie wróciło to będę zadowolona z tego rozstania, bo być może tylko uświadomiło ich w tym, że potrzebują siebie, że siebie kochają or jest wersja, że ona faktycznie poznała kogoś innego, na pewno jest ktoś skoro mówi „prefiero no contar nada”

  8. WAIT CZY BIEDRONKA I CZARNY KOT W KOŃCU WIEDZĄ ŻE SĄ MARINETTE I ADRIENEM CZY MOGĘ IŚĆ IGNOROWAĆ TĄ BAJKĘ DALEJ?

  9. Protestujących w Sejmie zachęcam do dialogu, tworzenia nowych rozwiązań i podjęcia zaproszenia min. Rafalskiej. Proponujemy pomoc tej grupie ludzi, a rozmowa prowadzi do kompromisu i zakończenia protestu. Proszę też o szacunek dla instytucji