1. 13 sie

  Tchórze z ratusza pobarykadowali się w pokojach, Gawor podobno na urlopie, jej zastępcy wyparowali, nikt nie ma odwagi wyjść do posła , który przyjechał ich skontrolować w ramach wykonywania swych uprawnień poselskich

 2. Jutro w Oświęcimiu uczcimy Św. Maksymiliana Kolbe. Zostanie On też ogłoszony patronem Ziemi Oświęcimskiej. Dekret Stolicy Apostolskiej będzie odczytany w czasie uroczystości, w byłym niemieckim obozie Auschwitz. „Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj”.

 3. W końcu słońce🌞🌞🌞 Pięknego Wieczoru Życzę 😀✋🏻 a ja uderzam nad San 😎😎😎😀

 4. uwuwuw moment kiedy go objął uwuwuwu hyunjin który się wpycha w kadr Uwuwuwuwuw jeongin ???¿¿?

 5. 13 sie

  Posłowie i wchodzą skontrolować Biuro Bezpieczeństwa Miastwa Ewy Gawor w warszawskim ratuszu. Transmisja na żywo w :

  Pokaż ten wątek
 6. Karnowscy zlustrowali Sofię Ennaoui, wicemistrzynię Europy na 1500 m. Urodzona w Maroku (podejrzane), ale chrześcijanka. Uff.

 7. taekook au jeongguk jest wampirem, który wyjechał na miesiąc na wakacje; w tym czasie jego dotychczasowy dom zostaje sprzedany pewnemu człowiekowi o imieniu taehyung, który jeszcze nie wie, że będzie mieć wrednego, nieśmiertelnego współlokatora

 8. Mam około 150 materiałów z Rafauem i Patrykiem, kurde w jeden dzień to się TT wścieknie, że jestę botę.

 9. Patryś Jaki był łaskaw zamieścić tweeta, w którym mówi o „wylewających się śmieciach na każdej ulicy” i przyozdabia go fotką w otoczeniu kolegów. No cóż, trudno się z tą opinią nie zgodzić.

 10. wymyslcie mi user z lucasem pls w dziewictwie place