Cechy dobrej pieluszki

Lista cech, którymi powinny charakteryzować się pieluszki (pampers.pl) nie jest wcale krótka, na pierwszy plan wysuwa się jednak przede wszystkim ich chłonność.Zapewnia ona komfort niemowlęciu…

Zapewnia ona komfort niemowlęciu. Nie można jednak zapomnieć i o tym, że ma ona również niebagatelny wpływ na jego zdrowie. Maluch, któremu zakłada się chłonne pieluszki rzadziej narzeka na to, że nie czuje się w nich najlepiej, bez trudu poznaje też otaczający go świat lub zapada w spokojny sen. Pieluszki są dla niego wsparciem, a nie przeszkodą i już choćby dlatego warto zadbać o ten aspekt związany z ich noszeniem. Oczywiście, nawet najlepsze pieluszki nie zagwarantują nam tego, że nie dojdzie do żadnego kontaktu skóry dziecka z moczem, naprawdę chłonne chronią ją jednak przed tym i po kilkukrotnym zmoczeniu pieluszki.

Zaletę chłonności pieluszki można docenić i…

plan ochronny

Foto: pixabay.com

Zaletę chłonności pieluszki można docenić i wówczas, gdy wybierzemy się z niemowlęciem na spacer. Wysokiej jakości rozwiązania pozwalają nam przecież chronić dziecięce ubranka przed zabrudzeniem zwalniając mamy z obowiązku ich częstego prania.

plan ochronny

Foto: pixabay.com

plan ochronny

Foto: pixabay.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *