1. laleczki a wy śpicie w spietych wloskach czy nie? 🧚‍♀️

 2. Czy to już sława jeśli nazywają torebki moim imieniem?

 3. „Zgadywał? To przeraziło ją do granic możliwości. Jeśli on odgadł to ot tak, ile zajęłoby Peterowi dowiedzenie się o tym, gdyby przebywali chwilę sami? Nie chciała, by dowiedział się o jej uczuciach, zgadując. Nie chciała, by w ogóle o nich wiedział”

  Pokaż ten wątek
 4. W świetle informacji o łapówce za podpis, muszę powtórzyć pytanie: Czy chciałby Pan/Pani robić interesy z kimś kto jest ?

 5. W odpowiedzi do

  Głównie wiedza jednak czy fart?

 6. czas na bojkot. Jak rozpoznać produkt z Izraela? Zwróć uwagę na kod kreskowy. Pierwsze 3 cyfry oznaczają kraj pochodzenia produktu. Izrael to 729.

 7. Czy ktoś mi to wyjaśni? Proszę

 8. Czy przez to, że ćwiczyłam jakoś bardziej intensywniej w tym tygodniu może być mi słabo i mogę czuć się jakbym miała zaraz zemdleć?

 9. Jestem w domu raz na miesiąc/półtora, a dla mnie to i tak za dużo, czy moi rodzice mogą przestać się interesować wszystkim, co robię i o której godzinie? Bo mnie już cholera trafia

 10. W odpowiedzi do

  A czy hard stan musi od razy patrzeć przez pryzmat seksu? Bo w moim mniemaniu jest to patrzenie jak na zwykłego człowieka który nie udaje nikogo ani w kontekście sexualnym ani słodkim. To dla mnie jest hard stan. I tak. Nie trzymam się "oficjalnym" definicjom