1. 13 sie

  dlugotrwaly stres to jeden z najwiekszych gowien na swiecie...... nie dosc ze zle sb czujesz psychicznie to jeszcze dochodza objawy fizyczne;-)

 2. 14 sie

  Właściciel tzw."Facebooka"nie jest żadnym geniuszem. On tylko spożytkował objawy agonii "postepowej" cywilizacji: pychę,próżność,głupotę,lęk przed prawdą,moralną i intelektualną pustkę. Na tej wiedzy opiera sie współczesny projekt zniewolenia i upodlenia człowieka.

 3. 9 sie

  Powstanie 44...i przejmująca poezja Anny Świrszczyńskiej...tak bolesna ..i tak piękna..prosta..

 4. 13 sie

  Jakie macie objawy przed okresem?

 5. 10 sie

  Nauka fizyki bywa bolesna.

 6. w cieniu szóstą przygodę z Pucharem Polski zaczyna i kończy IFQ Warszawa. Po 1:4, 0:8, 1:11 tym razem bolesna porażka 0:11 z Coco Jambo 🙈Bolesna, bo w poprzednich meczach razem wziętych nie mieliśmy tyle akcji co dziś (dwa słupki...). Szkoda, za rok wrócimy mocniejsi!

 7. 13 sie

  ✨Dzięki bulimi się chudnie✨❌MIT❌ Prawda jest taka, że bulimiczki najczęściej mają wagę w normie albo nadwagę, a po zapadnięciu na tę chorobę nie chudną, a czesto wręcz tyją. Dodam iż prowokowanie wymiotow powoduje wahania wagi, a w przypadku ED tylko nasila objawy.

  Pokaż ten wątek
 8. 13 sie

  jesli nie dbamy o tatuaz odpowiednio lub nie zostal on wykonany w odpowiednich warunkach moga wystapic pewne powiklania. zostawiam wam link z lista niepokojacych objawow, tu wszystko jest ladnie zebrane do kupy (sa tam tez opisane normalne objawy):

  Pokaż ten wątek
 9. 10 sie

  Czy J serio zaczęła pisać jakieś dziwne objawy depresji i stwierdziła że ją mam bo podobno wtedy ludzie rozdają swoje rzeczy a ja daje pieniądze ludziom gdy ich potrzebują i nie oczekuję od nich tego że mi je oddadzą