1. Mam propozycję dla „kozaków” i ich „pochlipujących obrońców z posłem Szczerbą na czele, walczących z w , którzy atakowali funkcjonariuszy pod Sejmem, niech spróbują zaatakować podczas manifestacji w podobny sposób policjanta w Izraelu, albo USA.

 2. Jak to jest, że wobec protestujących przed Sejmem policja działa z niezwykłą zawziętością, a odpuszcza rasistom podczas Marszu Niepodległości?

 3. 20 lip

  Abp Gądecki: ,,Bezpieczeństwo uchodźcy jest ważniejsze niż bezpieczeństwo narodowe''. I to mówi polski duchowny!!! 😵

  Pokaż ten wątek
 4. Policjanci wykonują tylko i wyłącznie swoje obowiązki, dbając o bezpieczeństwo przede wszystkim wszystkich zgromadzonych. Ataki na policjantów nie są niczym usprawiedliwione, jak i fałszywe oskarżanie f-szy o przemoc! Filmik nie wymaga komentarza🤦🏻‍♂️

 5. 21 lip

  Wczoraj w związku ze zgromadzeniem pod Sejmem zatrzymano najbardziej agresywnych protestujących. Do aresztu policyjnego trafiło czterech zatrzymanych. Czynności prowadzone są w kierunku naruszenia nietykalności policjantów. Podczas działań rannych zostało dwóch policjantów.

 6. Art. 222 § 1 kk: Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

 7. Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński śpiewają "Miłość w Zakopanem" na zgrupowaniu Napoli 😁 Wieczorne karaoke do kolacji stało się tradycją podczas tego obozu 👏

 8. 20 lip

  Niemieckie Sądy ??? Nie chwaląc się jestem Specjalistką w tej dziedzinie 😊. A więc : spośród 3000 Niemców biorących udział w "Aktion Erntefest" czyli Operacji "Dożynki" podczas której zamordowano 43 000 Żydów...Niemieckie sądy do 1999r. skazały...2 osoby.

 9. Panie Ministrze, to ja mam dwa pytania. Proszę o jednoznaczną odpowiedź. Czy w piątkowej akcji przed Sejmem wśród policjantów byli przedstawiciele WOT? Czy policjanci powinni nosić identyfikatory i mają obowiązek wylegitymowania się na żądanie obywatela podczas interwencji?

 10. 21 lip

  Remix Steve Aokiego 'The Truth Untold' podczas dzisiejszego Tomorrowland!!