1. Prezes J. podczas przemówienia w wspomina Śp. Jadwigę Kaczyńską.

 2. Radni klubu Prawa i Sprawiedliwości będą oczywiście obecni na sesji zwołanej na wniosek . Prezydent Paweł Adamowicz zginął tragicznie podczas pełnienia swojego urzędu, poprzemy wniosek o przyznanie mu Honorowego Obywatelstwa m. st. Warszawy.

 3. Czytam, że Kaczyńskiego nie było podczas przemowy Schetyny i minuty ciszy na sali sejmowej. Przyszedł chwilę później. Tak, proszę Państwa, to jest właśnie prawda o tym człowieku i o jego stosunku do tego, co się wydarzyło. Takie demonstracje nie są przypadkowe. To jest bezwstyd.

 4. Co oznacza brak prezesa Jarosława Kaczyńskiego podczas minuty ciszy na cześć P. Adamowicza w Sejmie? A potem wejście na salę z Mazurek i Terleckim. Strach, brak wychowania, czy demonstracja polityczna.

 5. PiS nie wystawia kandydata w Gdańsku, a i ja postanowiłem zrezygnować ze startu w tańcu na lodzie podczas najbliższej Olimpiady.

 6. Wypowiedź pana Jarosława Kaczyńskiego podczas konferencji prasowej zwołanej godzinę (sic!) po śmierci polityka partii PiS w zamachu na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi 19 października 2010 roku, żeby wskazać winnych tej śmierci, w tym Donalda Tuska.

 7. Autor książek, Min Yoongi jedynie czego pragnie to odrobina snu oraz leniwe wakacje w Tajlandii, lecz przez drobną pomyłkę swojego asystenta trafia w miejsce, którego zupełnie się nie spodziewał.

  Pokaż ten wątek
 8. 15 sty

  Co robicie podczas bardzo bolesnych okresów błagam dajcie rt jak nie wiecie........

  Pokaż ten wątek
 9. 13 sty

  jestem tym typem osoby, ktora gdy uslyszy, ze ktos nie zjadl, bedzie nalegac o zjedzenie czegokolwiek, podczas kiedy sama nie jadlam nic od paru dni

 10. Z prezydentami Sopotu i Gliwic apelujemy do gospodarzy miast, aby podczas pogrzebu Pawła Adamowicza dali możliwość spotkania się mieszkańcom w jednym miejscu i wspólnego śledzenia uroczystości. W takim miejscem będzie pl. Zamkowy. Zapraszam w sobotę o godzinie 12.00.