1. Karczewski straszy „epidemiologiczną sytuacją” w związku z protestem w Sejmie. A może by tak, wzorem kumpla po fachu z Sejmu, odszczurzyć i odgrzybić? To jest język tej ideologii, która w cywilizowanym świecie jest potępiana od końca II wojny światowej.

 2. 🇵🇱🇺🇸 Spotkanie z Polonią w w . - Proszę Was, żebyście byli razem i byście tworzyli siłę wspierającą Polskę i polskość tu, w Stanach Zjednoczonych - apelował Prezydent . ➡️

 3. stresuje sie jutrem bo chocbym nie wiem co powiedziala ta kobieta i tak mi nie uwierzy bo przeciez paulinka jest swieta

  Pokaż ten wątek
 4. Dzisiaj nie ruszam sie z łóżka i mam dzien lenia ❤

 5. Dzień dobry...czas na akt przyjemności☕️😊

 6. Kilkanaście osób wzięło udział w spotkaniu z posłem na Sejm RP Pawłem Grabowskim w Ząbkowicach. W spotkaniu wziął udział szef reg.Kukiz`15 Jerzy Piotrowski.Dominowały pytania do posła oraz rozmowa na temat syt. społ.-gosp.Gminy w kontekście zbliżających się wyborów samorządowych.

 7. W odpowiedzi do

  Trzymam kciuki za dobry program naprawczo-rewitalizacyjny. Co ciekawe, mieszkańcy dbają bardziej gdy widzą jak jest pięknie. I to od dziecka. Na tym podwórku(fot) jeden chlopiec powiedział: - Mam najbardziej odjechane miejsce do mieszkania i jak z bajki. Dobrej niedzieli.

 8. Symetrysci mówią, że „prawda leży po środku.” Tak zgadzam się, prawda „leży rozłożona na łopatki” i jest coraz mocniej okładana przez kłamstwo. Taką Polskę zafundowali nam Kaczyński z Kościołem.

 9. Gagala na us later huehue

 10. Ma ktoś z was sektor C3? Chce poznać ludzi żeby sie nie wystraszyli kiedy zobaczą mojego fangirla 😂😂