1. Witajcie prawi i sprawiedliwi, którzy chcecie Boga i kochacie Ojczyznę.Dzień dobry wiążący z trudem koniec z końcem za te polskie 2 tysiące.

  2. Oświadczenie Kancelarii Premiera Izraela: podczas rozmowy z dziennikarzami premier Netanjahu mówił o Polakach, nie polskim narodzie ani państwie. Jego wypowiedź została błędnie zrozumiana i zacytowana w prasie. W skutek interwencji później zostało opublikowane sprostowanie.

  3. Każde dziecko ma niezbywalne prawo do posiadania troskliwych rodziców i rodzeństwa. W rodzinie dziecko rozpoznaje, że jest osobą, potrzebuje wiele miłości i dobroci. Przykładem dla każdej chrześcijańskiej rodziny jest Święta Rodzina z Nazaretu, w której wzrastał Jezus.

  4. Wracając do wczorajszego "występu" naszych artystów scen ludowych nasuwa się podsumowanie. Szanowny Zarządzie : MAKAO I PO MAKALE....wszystko w temacie

  5. Dzień dobry😊👌Kleryków 0 i mgła😀Miłej soboty😂😂😂

  6. PIS wrl Kaczynski niechca zaplacic i beda kombinowac ma wszysttkie sposony fak dostali. i malo niewiem czemu p.mazurek prubuje zdyskredytowac a mowia ze to w rodzinie to czemu p mazurek sie miesza co to jest rodzina kaczynskich.P Kaczynski niech pan zaplaci bo ja juz tracr

  7. Em popcorn i pyu piwo na dokah

  8. i miss my awOj hmpk

  9. Dostalam kartke od justyny na walentynki i jest taka cute i wgl no poplacze sie kocham ją

  10. wrocilam z maratonu i było mega mega cool