1. Według „GW” Robert Biedroń osieroci Słupsk i powoła projekt polityczny „Kocham Polskę”. Pytanie: którą Polskę? Tę, która chce się jednoczyć przeciw PiS? Tę, która uroiła sobie POPiS i kpi ze zjednoczenia? Tę, która wyzywa rodaków od kanalii? Czy tę, która znów da PiS zwycięstwo?

 2. „Rokita: chylę czoła przed Kaczyńskim i Ziobrą za reformę sądów”

 3. Wow! Ursus – dziękuję za dzisiejsze spotkanie! Następnym razem poprosimy o jeszcze większą salę 😉! Pierwsze spotkanie z cyklu "18 dzielnic – jedna Warszawa" za nami. Rozmawialiśmy o propozycjach dla Ursusa – i tak będziemy je przedstawiać – z mieszkańcami i z poziomu dzielnic!

 4. Piqué zdobył 50 bramek w profesjonalnej karierze. W Barcelonie rozegrał 447 meczów i zdobył 28 tytułów. MD

 5. Każdy nowy komitet i inicjatywa dzieląca opozycję pomaga PiS. Dzisiaj powinniśmy budować porozumienia łączące PO, N, Inicjatywę Polską, SLD, KOD, ruchy miejskie. Jak w Łodzi.

 6. W odpowiedzi do

  PorycZE sb zaraz znowu kURWS

 7. Stan - a wiesz że w pierdlu transmitują tylko czwarta ligę i mecze polskich drużyn w pucharach? Będziemy ci relacje live grypsem przez mur przekazywać

 8. Śmieszki, chłeszki i checheszki, czyli Jan Wróbel na antenie TOKFM.

 9. W odpowiedzi do

  Patrz Pan. A ja urodzilem sie w Bydgodzczy i wychowalem w Solcu Kuj. W Toruniu bywalem b. czesto. Mialem tam najlepszego kolege.

 10. Każdy gada by miło traktować ludzi, ale sami są hipokrytami, wrzucają wszystkich do jednego worka i obrażają część społeczeństwa. Wy jesteście chorzy. Leczcie się na nogi, bo mózgu nie macie.