1. G.Kowalczyk o tym, jak trafił do rn Plus Banku, dziś dla TVN24:"Zostałem zapytany przez M.Chrzanowskiego, czy chciałbym wejść w skład rady (...) Wyraziłem zgodę". We wtorek dla GW: "prezes KNF polecił pana? -Nie. Nie rozmawiał pan z nim nigdy o tym? -Nie"

 2. so aktualnie nie czuje sie najlepiej i jedyny kontakt jaki ze mna będzie to przez smsy, bo wszystko inne usuwam

  Pokaż ten wątek
 3. Rozpruł się, skutwił, to go udusiłem Wielu się zna na boksie, ale ilu ma odwagę i potrafi to przekazać? Nie zgadzam się, kurwa, Szpilka wygrał. Ale czy jedynie honor można stracić? A odwagę się traci czy zyskuje?

 4. też z ciekawości to zrobiłam i XDDDD

 5. Gdyby pomogła akcjonariuszom w walce z instytucjami państwa, które dopuściły do wyłudzenia 740 mln zł przy IPO, przerosłaby na pewno Jakiego i udowodniła błędne decyzje . Lepszej okazji nie znajdzie, żeby się na nich odegrać, jako były prezes NBP !

 6. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Wy tu o ciastkach, ja w domu pracuję, wychodzę na balkon i co widzę? Co to jest to białe!??😱 Tego w południe nie było 😠

 7. W odpowiedzi do

  Pierwszą spr cywiln w I inst J.O przegrał.,sprawy w II inst jeszcze nie było. Dziś była rozpr kończąca postęp w I inst w innej,następnej spr cywil ,którą mu wytoczyłam.Wyrok będzie 29 XI. 28 XI jest początek kolejnego procesu - karnego który J.O wytoczyłam

 8. uwielbiam koronkowa bielizne i choc chodze przewaznie w spodniach i bluzie, to dzieki niej czuje sie kobieco🙏

 9. Obcokrajowcy, którzy PŁACĄ za studia w Polsce, nie mogą przedłużyć pobytu, bo wszędzie i wszystko zablokowali Ukraińcy. Z UPAiny. To jest durne. To jest chore.