1. Wydało się! Wałęsa był u mnie z takim wielkim długopisem (podobnym do tego z 1980 r.),który był urządzeniem nagrywającym, i utrwalił rozmowę podczas której zobowiązałem się nie pisać o "Bolku". W zamian zażądałem jednak 1 proc. dokumentów SB wyprowadzonych w l. 1992-95. Boję się!

 2. Calum podczas Ghost Of You! ♡

 3. taE I JEGO DŁOŃ i jego zmysłowa gra aktorska, wskażcie mi jedną bardziej uwodzicielską rzecz niż jego prezencja na scenie podczas singularity

  Pokaż ten wątek
 4. BTS podczas dzisiejszego koncertu w Tokio:

 5. 12 lis

  Podczas marszu w 100. rocznicę Niepodległości

 6. "Napisałem to inspirując się Kings of Leon, po zobaczeniu ich na żywo. Stwierdziłem 'To jest dokładnie to, czym jest muzyka. Na żywo, perkusja i klaszczący ludzie, to jest wielki hymn." Shawn o inspiracji dla ‘In My Blood’ podczas Billboard Live Music Summit.

 7. 10 lis

  taa seks jest dobry ale słyszeliście zachrypnięty głos Taehyunga podczas we are bullteproof pt.2 ?

 8. Placówki opieki zdrowotnej są zobowiązane do poszanowania prywatności pacjentów nie tylko w czasie udzielania pomocy, ale również podczas rejestracji, oczekiwania na wizytę lub wzywania do gabinetu lekarskiego.

 9. 12 lis

  Po raz pierwszy stoisko na . Podczas imprezy, którą odwiedzi 40 tys. gości, prezentuje się blisko 500 fintechów, w tym 10 z Polski. Dwukrotnie więcej niż w ubiegłym roku.

 10. [Foto] podczas sesji zdjęciowej dla magazynu Gente