1. od jutra zaczynamy tydzień 4... czy tylko mi nie chce się wierzyć jak to zleciało?! 😱

 2. Hej - skoro opozycja parlamentarna bojkotuje to proponuję za tydzień zaprosić opozycję pozaparlamentarna 👍

 3. Niech mi ktoś wytłumaczy jak wydzwonić 32 tys PLN jak w abonamencie za 50 PLN masz wszystko nielimitowane???

 4. Tydzień temu była połowa ludzi w programie bo druga połowa wyszła, a dzisiaj mają jakiś blackout w i nie ma programu w ogóle?

 5. 🤰 niby emoji laski w ciazy, a ja tam jej uzywam gdy sie za bardzo nazre i czuje sie jak w takiej ciazy, ale spozywczej XDDD

 6. Czy wy narzekający, że nie możecie zrobić zakupów w niedzielę, wierzycie jeszcze jakkolwiek w Boga i rozumiecie III przykazanie Dekalogu? Czytam o tym wywody trwające już kolejny tydzień i coraz bardziej rozumiem czym jest pokolenie egocentryzmu.

 7. W odpowiedzi do

  Tak się składa że jest dziś Woronicza17 nie ma w nim tylko idiotów którzy wyszli tydzień temu bo bali się niewygodnych pytań.

 8. tydzień temu był prawdziwy kosmos w 99minucie. Emocje nie do opisania. A gdyby tak dziś w końcówce meczu przy wyniku remisowym wszedł Brozek i znów strzelił gola i to dającego nam puchary (marzenie nr2)?🤔 Wtedy chyba trzeba by było stawiać pomnik przed stadionem.

 9. 19 maj

  Szanowni. Dokladnie za tydzien jest Dzien Matki. Mama tej trzynastoletniej dziewczynki ma tylko jedno marzenie - by jej Gabrysia zyla. Mozemy pomoc uratowac małą, ale czasu zostalo bardzo niewiele, a potrzeba jeszcze ponad 200 tys. Pomozecie?

  Pokaż ten wątek
 10. ej za tydzien jest niedziela handlowa?